Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb hány óráig kell megjönnie,...

Kb hány óráig kell megjönnie, hogy ma még a ciklus első napja legyen?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, ha x. idő után jön csak meg, akkor már csak a másnap lesz a viklus 1. napja. hogy is van ez?

2017. júl. 28. 15:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
:) a ma az ma a holnap holnap. Figyelj ha 22.43kor lesz egy barnas verfoltod de 2.16-ra holnap dol belőled a ver az holnap jon meg. En aznap veszem az elso napnak amikor eszreveszem. Éjjel nem nézegettem sose. Alszom. Ha megjon általában reggelre veszem eszre. Ha este v du jon meg az aznap. Most komolyan. Ez mit számít?
2017. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Azt számít, hogy nem mindegy, hogy melyik a ciklus 1. napja!


Amikor legutóbb nem délelőtt jött meg, már vagy másfél éve volt, akkor mondta a nőgyógyász, hogy hogyan számoljam, de már nem emlékszem.


Esetemben igenis számít, hogy ciklus első vagy második napja van!

2017. júl. 28. 15:17
 3/18 A kérdező kommentje:

Valaki aki tudja rendesen, az kérem, válaszoljon, sajnos az orvost már nem érem el :(


Este 6-7-ig ha megjönne esetleg, az még ma a ciklus 1. napja?

2017. júl. 28. 15:19
 4/18 anonim ***** válasza:
46%

"Azt számít, hogy nem mindegy, hogy melyik a ciklus 1. napja! "


Mekkora egy flegma bunkó paraszt vagy.

Remélem nem válaszolnak a kérdésedre érdemben.

Ha ennyit meg nem tudsz mmagadtól, az igen sajnálatos

2017. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Az az első nap, amikor élénk piros vér van. Akkor is ha este 8, vagy 10. Ha csak másnap reggel veszed észre, akkor az az első.
2017. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Hat igen sztem is egy kis bunko vagy. Szóval.. Ahogy leírtam zsenikem. Aznap jin meg amikor megjon. Nem tehetek rola hogy nem ismered az órát meg a naptarat.
2017. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hát most már mindegy, ti rosszul tudjátok, felhívtam a meddőségit, este 6 után már másnapra kell írnom a ciklus 1. napját.


Fontos, mert gyógyszer, vérvétel, injekciózás és beavatkozás is attól függ, hogy mikor jön meg, és 1 nap is számít!

2017. júl. 28. 15:24
 8/18 A kérdező kommentje:

Ti vagytok a parasztok. Normálisan kérdeztem valamit.

Igenis számít sok esetben, mi a ciklus első napja!


Ismerem az órát, de ti nem, ezek szerint, nektem akkor van a ciklus 1. napja, mikor feltűnik? Hát gratulálok!


Mint mondtam, kezelések miatt napra pontosan kell tudnom, mikor hanyadik nap van, injekciókat pedig órára pontosan kell beadnom!


Számít nagyon is, hogyha este 7-kor jön meg, akkor mára írjam vagy már holnapra, észlények, hüly e id ióta pi

csák, akik csak itt élitek ki magatokat a gyakorin, mert számalmas kis életetek a géptől felállva már borzasztó frusztrált és szerencsétlen.

2017. júl. 28. 15:32
 9/18 anonim ***** válasza:
47%

Jól kifogtad a sok hülyét.

Ha marhaságot kérdeznek, én vagyok az első, aki beszól, de itt egy teljesen normális kérdésről volt szó.


Az én orvosom is úgy mondta, mint a tiéd. Este 6-ig aznap, utána már másnapra számít.

Illetve nekem azt mondta hogy a barnázás is számít, nem csak az élénkvörös, csak jegyezzem fel, hogy meddig barnáztam.

2017. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
:) en az ilyenekért járok ide. Imadlak
2017. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!