Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb hány óráig kell megjönnie,...

Kb hány óráig kell megjönnie, hogy ma még a ciklus első napja legyen?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, ha x. idő után jön csak meg, akkor már csak a másnap lesz a viklus 1. napja. hogy is van ez?

2017. júl. 28. 15:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%

Ha így lenne akkir azt mondanám h egy ( szerencsére) szaporodásra alkalmatlan kretén vagy.

De ilyen csúnyát ugye nem mondok...

Viszont az szánalmas h

1 nem figyelsz arra amit az orvos mond, vagy csak idióta vagy és nem tudod megjegyezni. Akkor meg jegyzetelj ( tudsz írni olvasni)

2. Aki a gyk-n várja a tuti biztos választ ilyen ügyben ahelyett h a klinikán érdeklődne az megint csak elvan tájolva

Tudod ha nem arcoskodták volna az elején még segített is volna 1 2 ember

2017. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, csak gratulálni tudok! Úgy nő meg tőled az önbecsülésem, mint amikor néha a Mónika Show-ra kattintok.
2017. júl. 28. 15:43
 13/18 anonim ***** válasza:
63%

Azért ne haragudjál.. Kérdezel valamit, nem írod le, hogy minek. Nekem is kellett szedni a ciklus 1.3.5 akarhanyadik napján ezt azt. Voltam vérvételen, szurin.. Nekem azt mondta a dokim amit leírtam. Barna nem szamit ver szamit.


Nem tehetek rola, hogy képtelen vagy megfogalmazni a kérdésedet csak vergodsz ha valaki józan paraszti ésszel ir egy választ a pongyolan megfogalmazott kérdésedre.

Ha ugy írod ki h meddosegisek nektek hogy kellett szamolni blabla.. meg se nézem a kérdésed. Talan ne csak masban lasd mar meg a hibat. A masik kis okoska meg ne hulyezzen mar le mindenkit mert ez a bolond menstrualo no nem tud fogalmazni. Fogjatok kezet. 1voltam

2017. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%
:) hat ki mivel azonosul. En mondjuk nem alacsonyodom a monisóra de kinek a pap kinek a papné.. Olvasnad inkabb a bioszkonyvet.
2017. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
BMC meddőségi központban így mondtak, hogy ha az elénk piros ver (Barnazas nem számít) délután 4 előtt jön meg az az első nap. Ha négy után akkor a következő napot vesszük a ciklus 1. Napjának
2017. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

En is ugy tudom, hogy ha este 18- ig megjon rendesen akkor aznapi a ciklus elso napja. Viszont ha 18 utan ont el a ver mint moszkvat a hoeses akkor mar masnap lesz az elso napja.

Minden jot!

A bunkokat eszre se kell venni!!! 😉

2017. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
Szia. Én is úgy tudom, ha 16:00 után jön meg az már holnap. De nem tudom miért. Amugy szerintem a kérdés szempontjából, nem fontos a miért, nem értem miért lett ebből vita. Minden jót.
2017. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a rendes válaszokat.

Én sem értek, miért kötben itt bele egyesek az élő fába is, legalább ebben a kategóráiban támoathatnák egymást a nők, hiszen szerintem mindenki ugyanazt szeretné, aki ide ír, várandós lenni. Ki hamarabb, ki később, ki meddőségivel, ki természetes úton, de remélem mindenkinek sikerülni fog, nekem is :)


Egyébként megjött szombat délelőtt 9-kor, így szerencsére nem kellett tanakodnom, hogy melyik az első nap :) Új ciklus, új remények, megújult erő és hit.

2017. júl. 31. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!