Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen lennék? Ez gáz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen lennék? Ez gáz?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm eléggé megbántott, a következő jelzővel illetett: "stílus zavaros".

Ezt azért mondta mert pl. általában rock zenét hallgatok, de komolyzenész vagyok, egy külső szemlélő azt mondaná hogy egy cuki aranyos lány, de hogyha valakivel mélyebb kapcsolatot alakítok ki akkor nem vagyok egy tipikus jókislány.

Mondott még pár ilyet, meg hogy én sem tudom eldönteni hogy ki is vagyok igazából. Meg hogy másnak látszok mint aki vagyok. Ilyeneket mondott és ezzel eléggé betalált.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre hogy ezek alapján tényleg stíluszavaros vagyok-e. Mert szerinte nem lehet valaki úgy komolyzenész hogy közben rockot hallgat. Szerintem ez nem így van, ti hogy gondoljátok? Ez tényleg ilyen zavaró ha miután kicsit jobban megismerek egy mbert utána úgymond kinyílok neki?

16/L


2017. ápr. 29. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Igaza van, az ember csak egy dolgot szerethet, és teljesen át kell alakulni az alapján....
2017. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok neked egy titkot: Olyan, hogy "stíluszavaros" nem létezik. Én is hallgatok komolyzenét meg rockot, sőt rapet, discót, cigányzenét, jazzt, bluest, countryt, még Bunyós Pityut is. Azt hallgatsz, ami neked jólesik, azt csinálsz, ami neked jólesik és ami a legfontosabb, az vagy, aki te lenni akarsz. Ez a "stíluszavaros" meg egy nagyon nagy marhaság, rég nem hallottam ekkora baromságot.
2017. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy stiluszavaros csak több minden érdekel :) én is pontosan így vagyok vele,ha valakit megismerek egy kicsit jobban,akkor magamat adom.Volt akinek ez zavaró volt és kérdezgették,hogy hová lett az a jó kislány akit az elején megismertem? Erre én azt szoktam mondani,hogy ha zavar a igazi énem akkor nincs amiről beszélgetni.Ne érdekeljen,hogy mit mondanak.,16/L
2017. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Senki nem ismeri az iróniát? Köszönöm, több lepontozást nem kérek...
2017. ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a stíluszavarost...miért és akkor én mit mondják? imádom a rockot,metált,tetkóim is vannak gitározom 8 éve de meghallgatok szeretettel pl egy mozart-ot is és tudom értékelni. Akkor én is az lennék? semmi köze nincs az ember nem csak egyfajta dolgot szerethet aki meg ennyire agycsökevényes az menjen melegebb éghajlatra.Nem kell törődni velük. 19/F
2017. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A suliba én is komolyzenét tanulok.Mást nem is lehet órákon játszani csak azt,de azon kívül sose hallgatok olyat.Sőt mi több nem is nagyon szeretem.Szóval szerintem ezzel nincs semmi baj.
2017. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is teljesen ilyen vagyok. Fuvolázok 6 éve, előtte furulyáztam és rockot hallgatok legszívesebben. És én is ugyanígy, ha jobban megismerek valakit, elkezdek bízni benn, kicsit levetem a külvilágnak mutatott jó tanuló, szorgalmas énemet és felszabadultabb vagyok, jobban adom önmagam. Amibe nyilván beletartozik az is hogy jól tanulok, de az is hogy kicsit csúnyábban beszélek, megmondom a véleményem kertelés nélkül, stb. Soha nem éreztem azt, hogy ez rossz lenne így. Mert szerintem nem is az.
2017. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy hogy SOKOLDALÚ
2017. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pptomi ***** válasza:
Aki csak egy stílust szeret, az egysíkú ember. Aki stíluszavart mondott, annak értelmezési zavara van.
2017. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!