Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap pozitív ma negatív?...

Tegnap pozitív ma negatív? Létezik, hogy tegnap halovány pozitívat teszteltem (coralane,20-as érz. ) ma pedig 25-s x-epil negatívat? A tegnapi pozitív lehet téves?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 07:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha valóban halvány + volt, és nem csak szellemcsík akkor lehet, hogy az érzékenysége miatt nem mutatta ki a másik teszt.Ha van rá lehetőséged próbálj ugyan olyan tesztet beszerezni, remélem az + lesz!

2010. máj. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Próbálok tesztet szerezni, csak ünnep van és vasárnap :-((
2010. máj. 23. 07:35
 3/11 mendy1025 ***** válasza:
Szia!Szerintem is tesztelj még egyet.Én a Gabriel nevűvel teszteltem,nekem az vált be.ügyeletes patikát keress,ott tudsz venni tesztet.
2010. máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
mért kell minden nap tesztelni ha pozitiv egyszer ?ha nem jött meg elmész dokihoz és ő biztosat mond!
2010. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!Ünnep után tudsz úgyis tesztelni és akkor már biztosra veheted az eredményt.Drukkolok hogy pozi legyen!
2010. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!

Azért akartam mindenképp tesztelni - attól függetlenül, hogy a tegnapi pozitív lett - hogy tudja, kell a szednem tovább a gyógyszeremet. Ha nem vagyok terhes - és mára kiderült, hogy nem kezdődik az új stimulációs ciklus és mást kell bevennem. Mivel több éve várunk babára biztosra akarok menni és nem ártani ha ott van, de nem lemaradni egy új ciklusról, ha nincs.

Köszönöm egyébként az értelmes válaszod!

2010. máj. 23. 18:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ez a koralene nagyon rossz teszt!

Nekem 3mp alatt pozitívat mutaatott és nem volt babám....mekkora csalódás volt...:((

Kívánom,hogy ne úgy járjál mint én,de ne éld bele nagyon magad,sajnos ez nem megbízható teszt!!!

2010. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na?? Mi lett? Remélem +
2010. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen pozitív volt, de sajnos a baba nem maradt velünk :-(

Kicsit lehangolt. De remélem legközelebb sikerül.

2010. máj. 31. 10:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,ami történt.De fel a fejjel.Legközelebb biztosan sikerül.Minden jót.
2010. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!