Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hónap is sikertelen, igaz?

Ez a hónap is sikertelen, igaz?

Figyelt kérdés

Itt a görbém,a mai hőleesés miatt a babáról már le is tettem:


[link]


2017. júl. 30. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vonalig vagy alá le szokott esni, holnap meglátod hogy lejjebb esik-e vagy marad fent. De szerintem nagyon rövid ez lutealis szakasznak, 7 nap eddig, ha ilyen rövid mindig akkor lehet valami gond, érdemes lenne dokinak megemliteni mert ez okozhatja hogy nem jön össze a baba
2017. júl. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem akarok benned semmit sem megerősíteni de tudod mi az a beagyazodasos holeeses? Ha nem, keress olyan hogorbeket a neten. Hasonló volt a utolsó gorbem..
2017. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A múlthóban kezdtem a hőmérőzèst,ott is 8 nap volt a luteális és a 9.napon jött meg :(

Soha eddig ilyen bajom nem volt,bíztam abban hogy esetleg csak egy rossz pé. nélküli hónapot fogtam ki..hát most úgy néz ki (eddig) hogy vannak gondjaim amikről eddig még csak sejtésem sem volt :( Mindig egészséges voltam,már 2x szültem is.

2017. júl. 30. 09:24
 4/13 anonim ***** válasza:

Hu hallod es nem lehet hogy a ciklus.hu rossz helyre teszi az ovud?

Nekem csinált olyat.


Amúgy itt vannak a beagyazodasos holeesesek de ha nyolc nap a lutealis az valahogy mégse ez lesz:


[link]

2017. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát fogalmam sincs :/ Az is lehet hogy rossz helyre tette.
2017. júl. 30. 12:41
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem az az egy gyanús az egészben h mensi alatt nem megy vissza neked sem. De az valszleg azért van mert meg nem ürül ki a progeszteron az előző ciklusbol. Ha az elhanyagolnank meg az az egy kiugro eredményt siman elhinnem h legalabb 4nappal előbb volt a pé-d.


Gondolom az okes, h egy időben merded minden nap es ha digitalissal akkor nem csak csipogasig hanem 5p-ig legalabb. Hja es szájban.

2017. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen szájban mérem nyelv alatt,igyekszem minden reggel hellyel-közzel azonos időpontban mérni,ami persze 2 gyerek mellett elèg esélytelen vállalkozás,mert éjszaka is nem egyszer kell felkelnem hozzájuk és reggel is hiába húzom az ébresztőt 6-ra hogy azonos időben mérjem,ha már fél6-kor ébresztenek 😕

Nem az első csipogásig mérek hanem nekem ált.ban 3x szokott és annyi az az annyi.

2017. júl. 30. 15:58
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem beágyazódásos volt :(


[link]

2017. júl. 31. 06:21
 9/13 anonim ***** válasza:

A 7.nap sztem azért magas mert azt nem 6ora valamikor hanem 8ora valamikor merted. Azt ha kiveszed es oda nem írsz semmit akkor sztem korábbra atteszi.


Ha van ra lehetosegetek (tudom gyerekek mellett sose egyszerű) 2 naponta legyetek egyutt.


Az utolso kommented nem értem pontosan, most akkor megjott? Ha igen sajnálom.


Az szerintem nem akkora tragédia ha egyszer 6kor vagy 6.40kor mered. De az 5 es a 8 között mar nagy a kolonbseg. Ott en mindig azt csináltam hogy azt az egy napot kihagyta.lm. Tehát ha végig 4.40kor keltem vasárnap kivételével (akkor mondjuk 8.30kor) akkor vasárnap nem iratm be semmit. Viszont az hogy a lázmérőt mindig 3-5 perc utan olvastam le az sokat segített. Elég zavaros volt az elso par mert gorbem, aztán a 15.mar szep mert sajnos volt idom ra, hogy kitapasztaljam.

2017. júl. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem nem jött meg,csak a beágyazódásos hőleesés utáni napon vissza kellene ugrania a hőnek magasra,és nekem nem ugrott vissza,látod a görbén. :( Így nem hinném hogy ez beágyazódás volt.

Ha kiveszem a mensim után 7. napi magas hőt akkor a 11. ciklusnapra teszi az ovum napját,ami azért is gyanús mert ott még se nyák,se petefészekfájdalom,se ovus fájdalom nem volt. Ott voltak tünetek is ahova be húzta az ovut.

2017. júl. 31. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!