Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy tudtatok túllendülni egy...

Hogy tudtatok túllendülni egy sikertelen hónap után?

Figyelt kérdés
Pont ma jött meg és nagyon nagyon elkeseredtem.
2017. jún. 27. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A parom biztatott es lelket ontott belém. 10 hónap alatt összejött clostival!:)

De ha o nem lett vna olyan amilyen akkor fogalmam sincs h birtam volna ki. A nyar jo volt, ellazultam napoztam furodtunk elveztuk az eletet jobban mint maskor es ossze is jott. Pedig még ittam is heti 1x sört, bort!:)

2017. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Simán!mi megbeszéltük h akkor jöhet a baba és nem voltunk ragorcsolve mwg semmi.3 hónap alatt jött össze és az egyik hónapban csináltam tesztet(mivel késetta menszeszem) ami negativ lett.a következőbe már pozitív lett.

Nem voltam csalódott amikor Megjött.

2017. jún. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Ne keseredj el! Ne add fel. Amikor a leglazábbak lesztek akkor fog az a baba megfoganni. Nem szabad rágörcsölni, mert annál később leszel terhes. Nálunk is így volt. Már egymást martuk miatta, hogy tuti a másik hibája, majdnem külön mentünk miatta. Aztán jött a karácsony, meg az új év és megnyugodtunk. Megbeszéltünk mindent, várunk még vele, nem ragaszkodunk annyira a babához, majd jön mikor szeretne és inkább csak szeretkezünk, nem gyereket csinálunk.

És képzeld el kedves kérdező, Január 16.-án megfogant a kisbabánk!. Szóval nyugi! Jön az a baba hamarosan! :)

2017. jún. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje próbálkoztok attól függ.
2017. jún. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az első egy évben könnyen, mert az még normális idő. Következő fél évben lefoglalt a sok orvoshoz járás, vizsgálatok. Utolsó fél évben meg borzasztó nehezen. Hónapról hónapra rosszabb.

32/n, 2 éve várunk

2017. jún. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Új hónap új remények. Nem szabad rágörcsölni. Ne csak azért szexelj hogy baba legyen hanem azért is h élvezd
2017. jún. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az első egy évben könnyen, mert az még normális idő. Következő fél évben lefoglalt a sok orvoshoz járás, vizsgálatok. Utolsó fél évben meg borzasztó nehezen. Hónapról hónapra rosszabb.

32/n, 2 éve várunk

2017. jún. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nem könnyű, én már 2 éve szeretnék babát, csak sajnos tavaly tudtunk lakást venni meg akkor alig volt félretett pénzünk, így áprilistól próbálkzunk. Nekem is megjött múlt héten, persze nem örültem neki, de úgy vagyok vele, ha jönni akar úgyis jön ès tudom, hogy sikerülni fog, ezért nem akarok rajta görcsölni. Amúgy ha rágörcsöl az ember meg stresszel rajta, akkor szerintem kicsi az esély, hogy sikerül. Mondjuk én elmentem endokrinológushoz, megnézettem

a hormonokat, hogy minden rendbe van-e, mert azért ez is megnyugtatja az embert, hogy semmi gond nincs. Mióta próbálkoztok? Voltál kivizsgáláson?

2017. jún. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden hónap kudarc volt... jól viseltem, de voltak hónapok amikor kifejezetten magam alatt voltam, főleg, hogy körülöttem mindenki terhes lett az is aki nem akart.. Amúgy úgy lehet "túlélni", hogy aki anya akar lenni az meghoz egy döntést...és ez nem fog változni. Ez nem, olyan, hogy most dinnyét akarok enni, de majd elmúlik.. Arról, hogy valaki gyermeket szeretni nem lehet pár hónap után csak úgy lemondani. Így hajt az vágy, hogy egyszer anya legyen valaki.


Én inkább úgy fogalmaznék, hogy közel 5 évig ráértünk... orvoshoz se nagyon mentünk kivizsgálásra. Fiatalok voltunk/vagyunk. De azért az én lelkemet minden ciklus vége megviselte. De nem adtam fel... terhes lettem ikrekkel majd nem ez a boldogság korai véget ért, és ez után indultunk a kivizsgálásokra. rá másfél évvel most 35 hetes kismama vagyok. csupán 7 év kellett szóval megéltem mindent. Ezalatt minden ismerősöm anya lett. Nehéz volt... tényleg nehéz, de ha anyuka szeretnél lenni akkor kibírod.


Nem derül ki a kérdésedből, hogy mióta próbálkoztok. 1 évig teljesen normális, ha nem jön össze, sajnos nem olyan egyszerű... tudod aki nem akar gyereket annak védekezés mellett is sikerül :)


Kitartás, ezt feladni nem lehet és nem is szabad, hacsak nem vagytok már túl idősek mondjuk olyan 45+osok a gyerekvállaláshoz. De van akinek akkor sikerül.


Ha ráértek akkor érdemes spontán próbálkozni, és élvezni az együttléteket nem görcsölni. 1-2 év után meg dokihoz fordulni. Sokszor csak egy apró gond van ami kezelés nélkül nem áll helyre évekig, de amint kiderül kap az ember gyógyszert, és egyből sikere lesz. Nálunk így volt.



Szóval egy hónap nem a világ vége :) Nehéz nehéz, de eljön a ti időtök is.


Minden jót!

2017. jún. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtatok. Tényleg nagyon magam alatt vagyok sajnos.Január végém volt egy vetélésem. Mindjárt 40 leszek..és nagyon megy az idő...selejtnek érzem magam. Tudom, hogy sokan ilyen korban már nem vállalnának babát. Nem tudom elfojtani magamban a baba iránti vágyat..pedig már van gyerekem.
2017. jún. 28. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!