Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek sikeres az...

Volt már valakinek sikeres az első inszem? Clostit szedek

Figyelt kérdés

2017. júl. 20. 19:53
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Senkinek :o :o
2017. júl. 20. 22:10
 2/17 anonim ***** válasza:

Ugyan nem teljesen ide tartozom, de remélem nem keseredsz el.

Nekem csak simán az első clostis hónapom ez.

Te mikorra nem várod? Mióta próbálkoztok?

2017. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egy a tízhez az esélye, hogy egy inszeminacio sikerül. Nekem nem sikerült. De nekem a closti nem is volt elég a stimulaciohoz, kellett egy halom injekció is. Pedig azt hittem, hogy a closti elég lesz, abszolút nyugodtan mentem az ellenőrző uh-ra. Hidegzuhanyként ért, hogy egy apró tüsző sem kezdett el érni. Most csináljuk a másodikat. De én nem élem bele magam, reménykedek, de tisztában agyon vele, hogy a 10% esély az nem túl sok.
2017. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekünk most volt a 3. inszem. Viszont személyesen ismerek olyat, akinek az első sikerült.


Elsőnél nekem nem volt stimu, 2. inszemnél volt ugyan, de csak 1 domináns tüszőm lett, most a 3. inszemnél lett 3 gyönyörű nagy tüsző, 2 bal és 1 jobb oldalt.

Izgulunk mi is, de csak a pozitív hozzáállás az, ami segít, és mi most abszolút úgy is állunk hozzá, hogy sikerült.


Egyébként az első kettőnél nekem nem volt jó megérzésem, szinte biztos voltam abban, hogy nem sikerült, és ez nagyon nem jó, mert az embernek szüksége van a reményre éa hitre. Mi most elhisszük, hogy most már mi jövünk :)

2017. júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja, és csak clostit kaptam én is, meg ovitrelle-t.
2017. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bármilyen válasznak nagyon örülök, ma vagyok a 3. Ciklusnapon tegnap kezdtem a clostyt 5 napig napi 2 szem, 31 én megyek uhra, ha lesz normális tüszőm/im akkor kapok tüszőrepit és utánna jön az inszem, reménykedem hátha elsőre sikerül.... 2 hónapja kezelve van az irem, szedek e vitamint d vitamint vasat c vitamint, ezeket mind labor alapján! És tegnap kezdtem el az inofolicot
2017. júl. 21. 10:57
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja meg a meforalt és a clostyt szedem
2017. júl. 21. 10:58
 8/17 A kérdező kommentje:
3 éve próbálkozunk a férjemmel
2017. júl. 21. 10:59
 9/17 A kérdező kommentje:
3as neked mekkora tüszőid voltak az előtt hogy bármilyen kezelést kaptál?
2017. júl. 21. 11:01
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem 4 inszeminációm volt, sajnos egyik sem sikerült. De a 4. utáni első hónapban teherbe estem. A 3. 4. inszemnél csak clostit kaptam, 3 ill. 2 tüszőm lett. Még 2,5 éve volt 5 hónap, mikor clostit adott a doki, minden hónapban két tüsző lett, de eredménytelenül.
2017. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!