Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 5-6 hetes terhességnél...

Kb 5-6 hetes terhességnél normális ez? Folyásom van, Görcsölgetek is.

Figyelt kérdés

Az Uh szerint: 17mm-es endometrium, benne 7mm-es petezsák, szikhólyag látható. Embrióárnyék sejthető.


26.-án kell visszamennem, de nagyon aggódom, mert nyilallásszerű görcsöket érzek. Folyásom is van, kb 3 hete, de nem szagos csak átlátszó "tojásfehérje jellegű"


Szívhang, ha minden rendben van lesz már addigra? Akkor leszek kb (8-9 hetes)



2015. aug. 11. 06:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is 5-6 hetes vagyok, ne aggódj, normális!

Én is van hogy görcsölök, reggelente általában húzódást érzek, most is. Húzódik az egész alhasam. Mintha szét akarnák feszíteni.

A folyással ne törődj, nekem is van, csak nekem fehéres, krém állagú.

Ja, magnéziumot szedj!

2015. aug. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a görcsölgetés alatt szúrkálást értesz. Ez azért van mert nyúlnak a szalagok, nő a méhed és ezt már ilyen hamar megérzed. Szedj magnéziumot, az sokat segít ezeknek az enyhítésén.
2015. aug. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A folyás és görcsök mind normális. És igen, addigra biztosan lesz szivhang.
2015. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnyugtattatok. Remélem minden rendben lesz :)
2015. aug. 11. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, írj majd! :)
2015. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugi nekem is már az elejétől itt ott fájt, görcsölt stb...folyásod leirás alapján nem koros.terhességben több van. igen akkor már lesz szivhang
2015. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!