Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam második ultrahan...

Amina15 kérdése:

Tegnap voltam második ultrahangon: az orvosom szerint a 6. hétben vagyok (petezsák: 12 mm, szikhólyag: 3,2 mm), de nincs szívhang! Ez normális?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva kell visszamennem, és ha akkor sem lesz szívhang, missed ab. lesz! Mindigis szabálytalan menzeszem volt, a doki szerint most sem középidőben fogant a baba (júni.25 kb! ). Szerintetek van esély rá, hogy rendben lesz minden?
2015. júl. 23. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Akár jó is lehet de mikor volt az előző uh és akkor milyen méretek voltak?
2015. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, teljesen normális. A 7-8. hét az, amikor feltétlenül kell lennie szívhangnak. Missed ab. csak akkor lenne, ha egy hét alatt a tegnapi adatokhoz képest nem fejlődött volna a kicsi, ha fejlődött, akkor újra visszahívnak. Egyébként szerintem addigra már biztosan lesz szívhang is (most sem arról van szó, hogy nincs, hanem arról, hogy UH-val még nem érzékelhető, olyan kicsi)
2015. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Múlt héten csütörtökön voltam először, akkor 7 mm a petezsák, 2,4 mm szikhólyag volt. Utolsó menzesz első napja júni 3. volt.
2015. júl. 23. 12:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Értem. Tehát csak a menzesz alapján számolva tegnap pppont 7 hetesnek kellett volna lenned a vizsgálati eredmények alapján. Ha valóban később fogant, ami valószínű, hiszen az előző vizsgálathoz képest arányosan fejlődött, akkor minden rendben van, a 7. ténylegesen betöltött hét előtt nem minden készülékkel lehet látni a szívhangot!
2015. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választokat! Biztos, hogy fiatalabb, mint 7 hetes, úgyhogy még nem adom fel. Szerintem felkeresek egy másik dokit is...
2015. júl. 23. 12:31
 6/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, akkor fejlődik szépen, ez a lényeg. Legközelebb lesz embrió is. :)
2015. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En is bízom benne, csak nem értem, hogy az orvosok miért ilyen negatívak, hogy halálra rémítik egyből a kismamákat?
2015. júl. 23. 13:09
 8/10 anonim válasza:
Mi így kezdtük és bújtam a netet egész nap. A 3. ultrahangnál látták meg a szívpulzációt. A születésnapomon. Ez volt a legszebb ajándék! :) Ma pedig 34 hetes terhes vagyok. :) Szóval nyugi!
2015. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor sejted, min megyek keresztül! Gyakorlatilag mindent elolvastam a neten, amit lehetett, de nagyon jó hallani más valaki tapasztalatát, aki saját maga átélte. Te akkor hány hetes voltál? Szabályos volt a ciklusod?
2015. júl. 23. 20:28
 10/10 anonim válasza:

Szia

Mi lett veled meg a baboval ?

2017. máj. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!