Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menses után 11 nappal pozitív...

Menses után 11 nappal pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Június 14-én jött meg rendesen,ugyan annyi mennyiségre,ugyan annyi napig. Majd Július 16-án jött meg mennyiségre ugyan annyi (nagyon sok),napra viszont 3-4 nappal rövidebb volt. 4 napig volt meg,abból két napot nagyon!! Elmúlt majd pár nap múlva barnázás kezdődött esténként főleg,tegnap azt hittem meg is jön rendesen,mert sok barna és piros vér is volt benne. Meg görcsöl a hasam mint mikor megvan. Hétfőn nagyon híg sokadik vizeletből teljesen negatív lett az x-epil. Ma viszont egy hcg line nevezetű teszt azonnal jól látható egyértelmű pozitív lett. Híg harmadik erőltetett pár csepp vizeletből. Holnapra kaptam is időpontot a dokihoz,hogy progit írjon fel,figyelembe véve ez előtti korai vetéléseimet. Hogy lehetett 2 nappal ezelőtt full negatív a teszt?? Vagy ez a teszt rossz?? 14 napom van a mensesig,ma holnap lenne a z ovum. Szóval teljesen nem értem,hogy menses és terhesség?? Vagyis azért volt rövidebb mert akkor már ott volt a picike? Vagy hogy van ez? Köszönöm.
2017. aug. 2. 17:38
1 2 3
 1/24 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
43%
Azt mondjàk hogy ami pozit mutat ott baba van!!:)
2017. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szia. A pozi, az pozi. :) Láthatjuk esetleg? Viszont a vérzés nagyon nem jó. Az xepil nem igazán érzékeny azért is lehetett negatív.
2017. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Csináltam este még egy x-epilt. Az is nwgatív! :/ Remélem nem csapott be a másik teszt. Persze megmutatom.
2017. aug. 2. 22:28
 4/24 A kérdező kommentje:
2017. aug. 2. 22:32
 5/24 anonim ***** válasza:
Ez a kép szerkesztve van? Egyébként sanszos, hogy csak a reagens helye. :\ Vegyél holnap egy érzékeny tesztet, rakd el az első pisit, és akkor kiderül. Predictor, Clearblue
2017. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen kicsit szerkesztve van. A kontraszt meg a fényerő és itt már száradt állapotban van a teszt. De megmutatom azt mikor egy perces. :) Mivel ahogy felszívta a vizeletet azonnal 2 csíkos lett. :)
2017. aug. 2. 23:12
 7/24 A kérdező kommentje:
2017. aug. 2. 23:12
 8/24 A kérdező kommentje:
Holnap reggelre beszereztem egy facelle tesztcsíkot. Csak annyit ittam ma,hogy félek nem mutat majd semmit... vagy csak ez a teszt volt rossz. :(
2017. aug. 2. 23:14
 9/24 anonim ***** válasza:
Az x epill nem a legjobb teszt,drukolok neked.
2017. aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
2,5# vagyok. Ez pozi, úgyhogy nagyon kiváncsi leszek a Facelle-re, nyugi az érzékeny. Ha viszont negatív, akkor valószínű ez volt hibás. :\ Drukkolok!
2017. aug. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!