Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor tényleg terhes vagyok?

Most akkor tényleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben PCOS gyanút állapítottak meg Fejér megyében. Ezért úgy döntöttünk a párommal, hogy felesleges védekezni, hiszen úgysem lehet gyerekünk természetes úton, bár nagyon szeretnénk mindketten. Így januártól már nem védekeztünk. Szeptemberben úgy döntöttünk, hogy utána járunk a dolognak és egy pesti nőgyógyászhoz bejelentkeztem, aki októberre adott időpontot.

Erre ma reggel teszteltem egy pozítivat, egy heti késés után. Egyébként E- és C-vitamint szedek. Akkor most tényleg babát várok, vagy esetleg ez a két vitamin a teszt eredményét megváltoztathatja?

Állandóan pisilnek kell, álmos és fáradt vagyok, fáj a mellem és szurkál a hasam.

Szerintetek akkor ez most baba?


2008. okt. 19. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztos, hogy terhes vagy!

A két vitamin nem befolyásolja a teszet!!

2008. okt. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is baba. A vitaminoknak nincs köze a teszthez. Azért, csak hogy megnyugodj, tesztelj még egyszer. Két teszt már biztosan nem téved!
2008. okt. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Iszonyatosan boldog vagyok!

Bár még teljes mértékben nem tudtam felfogni, hogy ez velem megtörténhet.

2008. okt. 19. 07:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Valószínű baba,nekem is ilyen tüneteim voltak és én is pcos voltam...

Minden jót,és gratulálok :)

38hetes kismama

2008. okt. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A PCOS nem okoz teljes meddőséget, "csak" jelentősen lecsökkenti az esélyét, hogy természetes úton sikerüljön a megtermékenyülés. Örülök, hogy sikerült, gratulálok!:-)

Egy PCOS-s anyuka

2008. okt. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon Gratulálok!!!! Én is pcos vagyok és 2 hét múlva megyek a dokimhoz hogy adjon valamit. De nagyon örülök hogy sikerült Nektek, ezzel reményt adtál!

Sok boldogságot!!!

2008. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!