Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. dpon szellemcsíkos predicto...

9. dpon szellemcsíkos predictor early lett később pozitív vkinek?

Figyelt kérdés
Nekem korán kell tesztelnem, mert ha pozi a teszt, utrot kell szednem. 9. dpon vagyok, elvileg a predictor early kimutatja akkortól a terhességet, legalább is azt ígéri.. Fény fele fordítva látom a csíkot, vagy annak helyét nem rózsaszín. Van itt vki akinek pont ez volt és pár nap múlva pozit tesztelt??? Furán érzem magam, émelygés, hasfeszülés, de semmi mell fajdalom.

2017. aug. 5. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem hasonló lehetett 9dpon. Nem tudtam eldönteni hogy most van e második csik vagy nincs. Aztan másnak reggel határozott pozitiv lett. Biztos hogy 10dpo volt mert ultrahangos peteérés követésem volt
2017. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
dejó!! :) nagyon köszi, h írtál, reményt ad nekem is! és gratulálok! :)
2017. aug. 6. 16:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Szivesen. Csinálsz holnap másikat ? Ha igen írd meg mi lett. Drukkolok
2017. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem volt itthon predictor early, csak 25ös, azt csináltam reggel, de azon nem látszik semmi, de ezek a 25sök nem nagyon mutatják ki nemvárt előtt. 11. dpon vagyok. ma veszek earlyt. Neked a 25ös mennyivel utana mutatta ki 10.dpotol?
2017. aug. 7. 08:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Rossmanban vettem a facelle tesztet. Arra is az van írva hogy 25ös de szerintem az érzékenyebb. Vegyél olyat az is nagyon nagyon jo teszt. 11.dpo n már az is látható volt szépen . Teszek fel mindjárt képet
2017. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2017. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi! szuper, örülnék egy ilyen csíknak :) megírom majd mi lett.:)
2017. aug. 7. 13:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Várom:)
2017. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Negatív lett, most pedig megjött :(((
2017. aug. 8. 08:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Bassszus! Nagyon sajnálom :( de fel a fejjel, legközelebb .....
2017. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!