Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezzel a kiinduló...

Szerintetek ezzel a kiinduló eredménnyel mennyi idő kell míg teherbeeshetek? 1hónapja szigorúan csinápom a 3as kezelést?!?

Figyelt kérdés
Cukor (glükóz) : 0perc-5,90mmol/l 30perc-8,3mmol/l 60perc-9,70mmol/l 120perc-5,50mmol/l Inzulin: 0perc-11,7mlU/L 60perc-141,4mlU/L 120perc-48,6mlU/L,

2017. aug. 5. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon rossz eredmény. Alsóhangon szerintem egy fél év kb. amíg el lehet majd kezdeni próbálkozni. Túlsúlyos vagy?
2017. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos, kb 2-4kg fölösleg van rajtam
2017. aug. 5. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem tudja megmondani. Ilyen értékeim lettek, még nem álltunk neki a kezelésnek. Két hét múlva egy nagyon vad éjszakán nem védekeztünk a férjemmel, most itt játszik a fiunk mellettem (teljesen problémamentesen terhességem volt). Azóta szigorúan tartom a kezelést, az értékek jól és lassan két éve nem sikerül a kistesó.
2017. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én nem látom ezt annyira rossz eredménynek.

hőmérőzni kellene, és akkor látod, hogy van-e peteérésed. ilyen terhelés mellett simán lehet, ha megkezdted a kezelést.

2017. aug. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor lassabban fogsz javulni.
2017. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, miért fogok lassabban javulni?
2017. aug. 7. 13:36
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam hőmérőzni, ultrahanggal szoktuk nézni vane peteérésem, (eddig nem volt) ebben a ciklusomban már viszont volt
2017. aug. 7. 13:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a cukorértékeim picit magasabbak voltak,az inzulinom viszont alacsonyabb. 3-as kezeléssel (bár mozgás az csak alig-alig a munka miatt), súlyfeleslegem kb 8 kg volt, 4 hónap alatt fogytam 15 kg-t és az 5. hónapban lettem kismami. :) Eddig problémamentes a terhesség, most hagytam el a Merckformint, jövőhéten lesz cukiterhelés,remélem rendben lesz. Itthon mért cukraim jók eddig. Hasonló terhességet kívánok hamarosan Neked is! :)
2017. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!