Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fehér csík mit jelent?

Fehér csík mit jelent?

Figyelt kérdés
Csinaltam tesztet, es lett egy olyan 2. csik ami feherebb mint a hattér. Eddigi tesztjeim mind teljesen feherek voltak, nem lattam a helyet a csiknak. Ez gondolom meg nem ad okot bizakodasra (?)

2017. aug. 5. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnézhetjük?
2017. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem latszik fenykepen. Lenyeg hogy picsit sotetebb a hatter, es hatarozottan lwtszik egy vilagosabb feher csik. Kontroll csik normalis rozsaszin, szoval nem hiszem hogy hibas a test.
2017. aug. 5. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ha nincs semmi rózsaszínes beütése sem, akkor hibás lehet a teszt. Holnap próbálj másikat! :)
2017. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hibás, az a reagens helye, egyes teszteken látszik. Negatív.
2017. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kontrollcsík látható némely teszten így. Ha tesztelés során nem színeződik el, fehér marad, akkor negatív.
2017. aug. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenem nekem is volt, a 2. Csík helye. Majd ha piros vagy rózsaszín lesz egyértelműen akkor számít pozitívnak.
2017. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!