Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció napján pecsételő...

Menstruáció napján pecsételő vérzés és mensis görcs?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, hogy már sok kérdés érkezett ebben a témában, de muszáj megkérdeznem. Barátommal szeretnénk kisbabát ezért is nem tudom vissza fogni magam a témában! :D Ma kellett volna betegnek lennem, de helyette csak görcsölök mintha megakarna jönni, és kicsit véreztem de rózsaszínes volt, de egy kis időre elmúlt és most megint. Kinek volt már ilyen?

2017. aug. 7. 15:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem hozzá tenni, hogy ma csináltam reggel tesztet és egy erős csík lett és egy halvány, de 10 percen belül eltűnt a halvány csík. Ez lehetséges, hogy eltűnik?😱
2017. aug. 7. 15:50
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ó, te jó ég...


Betegnek lenni???? Elképesztő...

És görcsölsz a menstruáció napján? Hihetetlen!!!

És még pecsételsz is??? Minő fordulat!!!


NE AKARJ MÉG GYEREKET! Mert a leírás alapján még te is az vagy...

2017. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A hozzászólásod alapján te meg egy oltári nagy bunkó, már bocsánat! :D Közel nem vagyok gyerek, próbálj egy kicsit tapintatosabban válaszolni, vagy ne írj ide. :D
2017. aug. 7. 15:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nincs fényképed a tesztről?


Én holnap csinálnék még egy tesztet. Ha azon is két csík kijön időn belül, akkor elmennék az orvoshoz, mert a vérzés (pecsételés) semmi esetre sem jó terhesen, de sok esetben lehet segíteni.


Drukkolok!

2017. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni szerintem.
2017. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja hogy a mensese első napján kinek görcsölt már a hasa meg ki vérezgetett? Úgy kB minden második nőnek ilyen a havija. Meg neked is. Kerdesedben nem szerepel, hogy terhes lehetsz E?

A várható menses napján görcsölsz, meg vérezgetsz. Haho, itt a mikulás !

2017. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tesztelni csak szerdán tudok újra.

Azóta már elmúlt a görcsölés és barnázásom volt, de nem jött meg.

Az utolsó hozzászólónak üzenem, hogy remélem az igazi mikulás decemberben ajándékoz neked egy kis jó modort! :D Mert sok nem jutott belőle! :D

2017. aug. 7. 19:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem a modoraval van baj, hanem.hogy nem azt a valaszt kapod amit te akarsz. Vagy megjon vagy nem. Aa teszt majd megmondja. Senki mas nem fogja. Ha nem vagy gyerek ennyit mar tudhatnal
2017. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én ugyan így vagyok. Holnap nem kellene megjönnie ma barnáztam egy kicsit. Ezelőtt pár nap óta vannak hasszurkáim. Elfogadtam, hogy meg fog jönni, de titkon reménykedek még...
2017. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló, menzesz helyett pecsételő vérzés és görcs, második napon barnázás. Várom a kövi menzeszt. Remélem azóta sikerült a baba!!! :)
2017. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!