Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 nap késés és 3 negatív teszt?

15 nap késés és 3 negatív teszt?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtünk el próbálkozni. Eddig pontosan 30-31 napos volt a ciklusom, most meg 15 napja késik. Késés után 3 és 4 nappal csináltam tesztet meg egyet a 13. napon és mind negatív lett. Régebben már egyszer volt, hogy egy hónap kimaradt de akkor még nem próbálkoztunk, nem volt esély a terhességre. Néha görcsöl pár pillanatig a hasam de azon kívül nem veszek észre magamon semmit. Az augusztust még megvárom, ha nem jön akkor következő hónapban meglátogatom az orvost. Utoljára júniusban jött me.


Írták a neten, hogy sokan jártak már úgy, hogy a tesztek nem mutatták ki a terhességet hiába késett sokat. Volt valaki aki írta, hogy már közel 10 hetes volt mire a teszt kimutatta és orvoshoz ment. Szerintetek erre mennyi esély van? Van köztetek olyan aki járt így?


2017. aug. 7. 23:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Ismerosom 8 hetes terhes volt, mar volt szivhang, veevetel is igazoltam, es a teszt csak ekkor mutatta ki. Nyilvan ennek pici az eselye, en is ebben bizom mert nekem 5 napja kesik es 3 napja teszteltem negativat, most reggel fogok meg egyet csinalni, aztan orvos ha ez is negativ. Ha a pisi nem mutatja ki (ami mint latjuk elofordul) a ver viszont biztos eredmenyt ad, szoval en mennek orvoshoz.
2017. aug. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!