Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinek csak nem var utan...

Van akinek csak nem var utan par nappal volt pozitiv tesztje?

Figyelt kérdés
2 napja kesik, nem erzem hogy meg akarna jonni, de negativ a teszt. Mas is jart igy?

2017. aug. 5. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég sokan. Ha továbbra sem jön meg 2 nap múlva tesztelj újra. Drukkolok :)
2017. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
alapból 5 napos késésnél csináltam tesztet. nem volt kérdés az eredmény sem.
2017. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először 6 nap után lett halvány pozitív, két nappal később szép erős lett.
2017. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez picit megnyugtat. Csak mindegyik teszt azt irja, hogy a nem vart napjan mar 99%os. Akkor ez a sok ember mind az 1%?
2017. aug. 5. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:
10 napja késik a mensim... az első tesztet 4 nap késés után csináltam,totál negatív.. a másodikat 6 nap után.. más fajta,érzékenyebb..és semmit se mutat.. :( azóta nem vettem újabbakat.. várok..egyenlőre nyoma sincs a mensinek.. a reményt lassan elvesztem.. hiper szuper tesztek vannak,másnak a nem várt előtt 3 nappal full pozitív..nekem 1 hét késésnél se mutatja.. hormonbajos vagyok én nem terhes :( :( de ugye addig reménykedhetünk míg meg nem jön..igaz?
2017. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy héttel a nem várt napja után lett pozitív a teszt. Most 22 hetes vagyok.
2017. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!