Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy bírjátok a próbálkozást...

Hogy bírjátok a próbálkozást hónapról hónapra? Nem vagytok türelmetlenek?

Figyelt kérdés
Nekünk ez az 5.próbálkozós hónapunk, ami tudom nem sok, de már elég türelmetlen vagyok. 😞 Biztos azért nem könnyű, mert 2 éve szereretnék babát, de csak idén tudtunk belekezdeni anyagi okok miatt. Lehet azért is viselem nehezen, mert ismerősi körben viszonylag mindenkinek hamar összejött.
2017. aug. 8. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bár nekünk mégcsak ez a második hónap, de én is az vagyok. Páromék 4en vannak testvérek, és már mindenhol van gyerek, így pláne nehéz a dolog. Minden apró jelre azt hiszem, hogy ez már biztos beágyazódás stb. Igyekszem mással lekötni a figyelmemet

Sok sikert Nektek is! :)

2017. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, igyekszem. :)) Bár néha elgurul a gyógyszerem 😀, de szerintem mindenkinél van olyan, hogy rossz paszban van. Nálam inkább a baráti, ismerősi körben van, hogy már csomó mindenkinek összejött. Tök jó meg örülök neki, csak már szeretnék én is itt tartani. 😊 Köszi, neked is sok sikert és mihamarabbi babát kívànok! 🤗
2017. aug. 8. 14:38
 3/12 anonim ***** válasza:

Próbáljátok kicsit elengedni. Biztos hallottátok már. Lehet bántó is és idegesítő is.. mi 1.5 évig próbákoztunk aztán betelt a pohár. Nem érdekelt többet. Gondolni se voltam rá hajlandó. És láss csodát 32 hetes vagyok! Szóval működik!

Kitartás!

2017. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút így vagyok én is. Ez a második hónapunk. Januárban szerettünk volna elkezdeni próbálkozni, de decemberben volt egy trombózisom így fél évet hagytuk a dolgot.

Persze az elmúlt két hétben két közeli ismerős is bejelentette h babát várnak, pedig nem tervezték.

Engem most vizsgálnak ki mert rendszertelen a mensim, a cukor/inzulin terhelés egy katasztrófa, IGTm van. A hormonokat nem tudom még. Szóval el vagyok kenődve rendesen. A legjobb barátunk volt az egyik aki mondta h babát várnak és jó lett volna egyszerre. Kissé irigy is vagyok, de nem azt szeretném h nekik ne legyen, hanem hogy nekünk is legyen!


Sok kitartást neked is kérdező!

Gica

2017. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia. Nálunk detto ugyanez a helyzet, hogy anyagi okok miatt csak idén tudtuk elkezdeni a próbálkozást. Pedig szívem szerint már a másodikkal lennék terhes. És még az első se akaródzik összejönni. Ez nálunk már a 7. próbálkozós hónap. :( És már előtte se figyeltünk oda annyira a védekezésre - csak megszakításos módszert alkalmaztunk egy évig. Akkor is azért titkon reméltem hátha becsúszik.

Belegondolok hogy korábban meg évekig azon paráztunk nehogy vmi gond legyen a gumival/gyógyszerrel (mikor melyik volt a soros), egy csomó pénzt ezek szerint kidobtunk rá az ablakon, talán felesleges is volt arra költeni.

Én még ezt a hónapot megvárom, de ha most megint nem jön össze elmegyek orvoshoz. Nem akarom tovább húzni az időt. A korosztályomból többeknek is már 3 gyerekük van.

2017. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bar nekunk van mar egy gyerkocunk, o majdnem egy ev volt. Most a 7. probalkozos honapunk. Akkor azt momdtak, siman nem lehet gyerekunk, megis sikerult. Most nem vizsgaltattuk magunkat, vagyis engem igen. A ferjem kevesbe van raporogve.

Most jutottam el arra a pontra, hogy eleg. Keresek mas elfoglaltsagot.

Sok sikert nektek, remelem osszejon. Amugy de, idegesito nagyon. :(

2017. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
1.hónap: ovu teszt, 2. Hónap: törpemikroszkóp. 3. Hónap: hőmérőzés. Mindhárom alkalommal kb a ciklus 17. Napjától csináltam reggelente egy tesztet. Igen, tudom, elgurult a gyógyszer. De leálltam😂 Már az 5. Hónapnál járunk. Semmi ovu figyelés. 2-3 naponta együtt vagyunk, hónap végén persze csalódok, de próbálok nem erre figyelni. A munka leköt eléggé szerencsére, a 3 hónap ámokfutásom volt csak. Egyszerűen zavar, hogy ha az életem minden részét tudom irányítani, ezt miért nem. Munka, párkapcsolat, anyagiak..... minden rendben, de ez nem jön össze... én túl precíz vagyok ehhez. Egyébként mérnök vagyok, és baromira zavar hogy nem tudok egy rendszert felállítani, amitől egyből terhes leszek. A babaprojekt előtt voltam nőgyógyásznál, ami amúgy is esedékes lett volna. Mondtam neki, hogy csináljunk meg minden tesztet stb... hogy nehogy baj legyen és csak későn derüljön ki. Kb kinevetett.
2017. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 VeDi84 ***** válasza:
100%

Kitartás Lányok, és persze türelem! Tudom, nehéz. 😊

Mi kereken 5 évet vártunk a mi kis csodákra. Ezalatt 4 sikertelen lombik is volt. Spontán sikerült, holnap töltöm a 12 hetet.

2017. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1,5 évnél tartunk... egy év után engedtem el a dolgot. Előtte naponta bújtam a netet, számolgattam, ovu teszteltem, aztán elegem lett. Néha felnézek ide.... Jó olvasni sikersztorikat néha és izgulni hogy pozitív lesz e az a haloványka teszt :)))

A vizsgálatok nagy részén túl vagyunk. Eddig minden rendben. Nekem lesz még egy átjárhatósági vizsgálatom aztán meglátjuk... Nekem már van egy 8 éves fiam. Ha az átjárhatóságin is azt mondják minden ok, akkor a sorsra bízom magunkat :)

Kitartást Mindenkinek!!! :)))

2017. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekünk ez a 7. próbálkozós hónap. Az elején en is ámokfutottam, hőmérőztem, teszteltem ezerrel. Majd az éves nőgyógyászati vizsgálaton a doki PCO gyanút tálat. Következő hónapban nem jött meg, de a teszt is negatív volt. 50. napon elmentem dokihoz. PCO miatt kivizsgálásra küldött. Vérvételen már voltam, MRI-re szeptemberben megyek. Ugyh most leköt az életmódváltás. :) Ugyh most nem foglalkozok vele, majd ha akar akkor jön. De azért csalódott vagyok. Én is szeretem megszervezni a dolgokat, és elkeserít hogy ez ennyire nem úgy működik ahogy én szeretném.
2017. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!