Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy bírjátok a próbálkozást...

Hogy bírjátok a próbálkozást hónapról hónapra? Nem vagytok türelmetlenek?

Figyelt kérdés
Nekünk ez az 5.próbálkozós hónapunk, ami tudom nem sok, de már elég türelmetlen vagyok. 😞 Biztos azért nem könnyű, mert 2 éve szereretnék babát, de csak idén tudtunk belekezdeni anyagi okok miatt. Lehet azért is viselem nehezen, mert ismerősi körben viszonylag mindenkinek hamar összejött.
2017. aug. 8. 14:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A fiam 2,5 év után sikerült, de borzalmas terhességem volt így nehezen szántam rá magam a következőre. Most meg úgy érzem kifutok az időből. lassan 2 éve próbálkozunk de katasztrófa. 1,5 év után pozi lett a tesz 8hetesen mised ab. 3hónapot ki kellett hagynunk, mire beállt a havim (+2hónap) cisztám lett. Szerencsére nem kellett műteni, de már 2 hónapja nem jön meg...Most megyek új hormonsorra.Körülöttem már mindenkinek a 3., 4. gyerek jön. Szó val én totál el vagyok keseredve...
2017. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hajjaj, én alapból türelmetlen típus vagyok, és rájöttem hogy ez a baba összehozás egy türelemjáték. Körülöttünk is mindenkinek van, bár az a helyzet, hogy eddig nem érdekelt, mert nem voltunk rá készen (36 éves vagyok). Nem gondoltam bele anno, hogy ilyen macerás az egész. Azt hittem ez gyorsabban jön és akkor amikor én eltervezem. Igaz még csak június óta próbálkozunk, de az időm egy jó részét ez tölti ki. Most azért van rossz kedvem, mert 14. ciklusnapon vagyok és az ovutesztjeim rendre negatívak. Eddig nem teszteltem, hőgörbéztem, most úgy voltam, jó ha látom mi történik bennem, de a ciklus is változhat, főleg hogy elkezdtem az aviva tornát, az átrendezi a dolgokat. Párommal 2 naponta együtt vagyunk, de ott a para, hogy jaj ki ne folyjon utána, stb. Nem merek repülős nyaralást lefoglalni, vagy egy wellness 7végét, mert mi van ha közben összejön... bármi tünetet észlelek, azonnal bújom a netet, aztán idegeskedés... igyekszem ezen változtatni, de eléggé hullámzó.
2017. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!