Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit takar az, hogy valaki...

Mit takar az, hogy valaki véletlen esik teherbe?

Figyelt kérdés
Azért aki nem védekezik, vagy nem megfelelően az számít rá, hogy babát várhat nem? Sok helyen hallom ezt a véletlen sztorit, de olyat még nem hallottam, hogy aki védekezett megfelelően! az úgy esett teherbe. (Fogamzásgátló hatékonyságáról lehetne vitatkozni, sok rosszat hallottam, kiszakadt óvszerről is, de ha a kettő egybe alkalmazzuk, vagy+megszakítás még kisebb az esélye), ti mire vélitek ezt a 'véletlen' teherbeesés dolgot?
2017. aug. 9. 15:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Az én babám ilyen véletlen. Óvszer anyagára allergiás vagyok így azt nem használtuk. De gyógyszert szedtem + megszakítás, és seprmicides zselét használtam, mégis bejutott valaki :) Azért voltunk ilyen óvatosak üert még az egyetem közepén jártunk,
2017. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

De hát hogyan lehetséges ez?

Nem szedtél antibio-t, nem hagytál ki szemeket, esetleg valamit amit nem szabadott volna mellette?

2017. aug. 9. 15:43
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
Nem, egészségügyis vagyok tudok gyógyszert szedni, nem is akkor kezdtem...még alkoholt sem ittam mert vizsgaidőszak volt. Egy katona is elég...és erre mondom én ha jönni akar nem lehet negállítani :)
2017. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Én a feleségemmel csak megszakitásosan védekeztünk. 1 évig. 1 hónapja hó közepén nem védekeztünk sehogy de még nem akartunk babát. 4. Hetes terhes azóta 🙂
2017. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Egy katona is elég...és erre mondom én ha jönni akar nem lehet negállítani :)'


Azért ez nem így működik, de aranyos vagy, hogy írtál köszönöm.

A nem így működik-et arra írtam, hogy itt nagyon sokan védekezünk, és ha nem akarunk, nem lesz babánk, azért gondoltam, hogy valami hiba csúszott be.

2017. aug. 9. 17:01
 6/18 A kérdező kommentje:

Utolsó pedig érthető.

Ott benne volt a pakliba

2017. aug. 9. 17:02
 7/18 anonim ***** válasza:
5 évig működött ez a védekezés, akkor nem tudom miért nem. Pedig tényleg nem voltam sem előtte sem utána beteg, de hogy őszinte legyek már nem is agyalok rajta. Megoldtuk 3 éves kisfiam van, és nem csinálnám vissza. Az tuti hogy a gyógyszer nem hatott valami miatt, mert a zselé és a megszakításos igazából nem valami hiteles védekezés önmagában szerintem...
2017. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nagynénémnek 2 "csodagyereke" van. Az első fogamzásgátló mellett csúszott be (csak a bogyót szedte, de azt rendesen). A második egy hibás óvszer (vagy annak hibás használata) miatt fogant meg, és a 72 órás tabletta ellenére is megmaradt (!!!!) Ő mindig azt mondja, tettek mindkét gyerek ellen, de ez van.

Én 7 éve szedek fogamzásgátlót, ezidő alatt sokszor szedtem antibiotikumot, ment a hasam, stb mégse lettem terhes.

2017. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszönöm, érdekesek ezek a sztorik.

Majdnem még megakadályozni sem lehet, ahogy a példa mutatja :D Nem mondom, hogy ettől boldog lettem, de arra sem jó gondolni, hogy ez majd velem is megesik. Lehet, hogy nem.

2017. aug. 9. 18:44
 10/18 anonim ***** válasza:
Na jó azért ilyen sztorit, h valaki mondhatjuk háromszoros védekezés mellett teherbe esik ritkán hallani. Én pl. óvszerrel szoktam védekezni, korábban volt, h megszakitással az mondjuk tényleg nem megbízható) és nem estem teherbe, amikor pedig akartam, akkor szinte azonnal, úgyhogy szerintem aki védekezés mellett teherbe esik, pl. gumi mellett az valamit nem jól csinál.
2017. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!