Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor, , beteg, , vagyok...

Most akkor, , beteg, , vagyok vagy mi van?

Figyelt kérdés

A ciklusaim hossza átlag 28-30 naposak.2 hónapja kezdtem a hőmet mérni,az első hónapban 8 nap volt a luteális fázisom és a hőm sem maradt fent,mindig visszább esett,viszont normálisan jött meg ha jól emlékszem a 30. napra. Most a második hónapban 13 nap volt a luteális fázisom,a hőm úgyszint mindig vissza esett viszont csak 24 napos volt a ciklusom. Két menzesz között nincsenek panaszaim (nem fáj a hasam,nem émelygek,nem hányok,nincs se pecsételés se semmi,nem maradt ki a vérzésem sem egyszer sem,nem nagyon vérdarabos,nincsenek benne bőrös szövetek,nem bőséges a vérzésem,sőt,1 nappal rövidebb is lett és egy picivel enyhébb lett). Én cisztára gondoltam ,de mivel nincsenek tüneteim így fogalmam sincs.

Ötletek? Aggaszt a hőm hogy miért esik folyton vissza ill. aggaszt az is hogy az állandó 14 napos luteális fázisom hossza hogy lehet ennyire össze-vissza.

Ha gondoljátok csatolok hőgörbét is.


2017. aug. 9. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is 9-10 nap volt a luteális. nem vagyok homeopátia híve, de a palástfű tea bejött erre. vagy progeszteront kell szedni.
2017. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mi lehet a bajom? A cisztát a tünetek hiányában én laikusként kizárnám..De a hőm alapján nincs ovum..akkor ha nem ciszta,de ovum sincs akkor mi a bánatos bajom lehet?? Ráadásul most itt volt ez a rövid 24 napos ciklus ami soha életemben nem fordult még elő..mi folyik itt? Orvoshoz fogok menni de ki akarok még várni 1-2 hónapot és utána.
2017. aug. 9. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Az okok között szerepelhet pajzsmirigy alulműködés vagy inzulinrezisztencia is, ki tudja még mennyi oka lehet, ha a következő ciklusban sincs ovud, én a helyedben belekezdenék a vizsgálatokba, mondjuk egy hormonsor nem árthat.
2017. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig életemben soha nem volt baj se a pajzsmirigyemmel,se a cukrommal (nem vagyok cukorbeteg),és az ovum is rendben volt (van már 2 gyermekem). Nem értem hogyan lehet ilyen hirtelen valaki beteg?! 😦😳

Nagyon elkeserítő :(

Esetleg egy hozzáértő megnézné a görbéimet?

2017. aug. 9. 23:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért mit gondolsz pl a cisztának mi a tünete? Nálam pl semmi csak azért tudom hogy van mert látták uhn
2017. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!