Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől késik? Mennyi az esélye...

Mitől késik? Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Amielőtt meg kellett volna jönnie 3 nappal voltunk együtt a barátommal.Kivételesen a megszakításos módszerrel,viszont nagyon vigyáztunk,és még előtte 10 percel kihúzta.

Álltalában a ciklusom 25 napos,de előző hónapban 27 volt,azelőtt pedig 26.Tehát most nem tudom honnan kéne számolni,hogy mióta késik.A héten voltak erős és gyenge alhasi görcseim is,de az utóbbi 2 napban ezek elmúltak,illetve csak akkor jöttek elő ha meleg borogatást tettem az alhasamra(hátha az meghozza).2 hétig szedtem erős antibiotikumot fogínygyulladásra(tegnap szedtem ki teljesen).Rengeteget stresszeltem ezen a héten a terhesség miatt,és keveset mozogtam egész nap otthon feküdtem.Tesztet még nem csináltam mert úgy is csak egy-két hétére rá mutatja ki ha van valami.Terhességre utaló jelek egyenlőre nincsenek,csak az hogy sokszor kívánom az édességeket.Nagyon hirtelenek a hangulatváltozásiam is.És az utóbbi egy hónapban felszedtem kb 1kg-t.Mire kéne odafigyelnem?



2017. aug. 11. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Előtte 10 perccel? Akkor minek tette be egyáltalán?

A teszt aktus után nagyjából 14 nappal mutatja a terhességet, ezelőtt az időpont előtt nincsen semmilyen tünet. Nem túl esélyes, hogy terhes vagy, mert nem a peteérés környékén voltatok együtt.

2017. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!