Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert vagyom ennyire egy...

Miert vagyom ennyire egy kisbabara?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok..most lehet hogy terhes vagyok (ES MOST NEM ERDEKELNEK A NEGATIV KOMMENTELOK) es felebredt bennem a vagy hogy jo lenne babazni..de suliba jarok, es nem akarom otthagyni, es mikor erre gondolok akkor folyton azon kattog az agyam hogy uristen mi van ha terhes leszek. De amikor nem gondolok erre akkor meg annyira vagyom ra. Miert van ez? Egyik pillanatrol a masikra megvaltozik a velemenyem es az egeszet mashogy latom...

Normalid valaszokat szeretnek, nem oktatasokat es beszolasokat :)

Egyebkent mielott barmi felreertes lenne, csak kiszakadt a gumi, esemeny utanit 2 honapja szedtem szinten egy lyukas gumi miatt, szoval nem igazam tennek jot magammal azzal hogy beszedek meg egy jo nagy adag hormont.:)


2017. aug. 12. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

"esemeny utanit 2 honapja szedtem " - ezt meg hogy???

Nem fogamzásgátlót? De ha azt mrg rendesen szeded, minek mellé gumi (végülis lehet a betegségek elken,, de úgy értem hogy terhesség ellen minek még a gumi?)?

2017. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Esemeny utanit vettem be mert kilyukadt a gumi.
2017. aug. 12. 20:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert ma ez a divat. De egy kisbaba nem marad mindig kisbaba.
2017. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
En nem divatbol vagyom ra:)..lehet hogy besikerult most es felek. Es nem nem kell szidni, lyukas gumi volt, szoval vedekeztunk, es esemeny utanit meg nem szedhettem be, mert mar 2 honapja kb szedtem be.
2017. aug. 12. 20:49
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem semmi...6 éve használunk gumit,sosem szakadt ki.Ha ennyire nem tudjátok használni,keressetek más megoldást.Remélem nem vagy terhes...
2017. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Kedves uraim! Tanuljátok már meg a kotont rendesen, légzárvány mentesen a farkatokra húzni.

Ha már olvasni nem tudtok legalább a képeket tanulmányozzátok.

Elképesztő ez a rengeteg szakadt gumi.

2017. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem kioktatasokra meg miegyebekre van szuksegem:) meg ezt akkor mar ne ide ird ki mivel en lany vagyok:)
2017. aug. 12. 21:10
 8/15 anonim ***** válasza:

Olvasd el a gumin a használati útmutatót és lehet, hogy jobb ha te húzod fel, ha ennyire nem megy a pasidnak.

Kérdésedre a válasz: azért gondolsz össze vissza mindenfélét, mert tinédzser vagy. Egyenlőre baromira nem lenne jó, ha terhes lennél és ezt te is jól tudod. Majd 10 év múlva.

2017. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ennyi "és" szót már rég olvastam egy rakàson😂

Tipikus 17 eves fruska vagy, de majd kinovod😀😀

2017. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Miert kell mindig mindenkiben a hibat keresni?:) bocsanat, hogy ideges vagyok😅

Egyszer azert szolnak be mert sok vesszot hasznalok, utana meg azert mert sok 'es' szot. Hat basszus, ez legyen a legnagyobb problemad, hogy en sok 'es'-t irok. Istenem..

Meg amugyis, nem hiszem, hogy pont ez hatarolja be, hogy en milyen vagyok:D de jol van akkor.:)

2017. aug. 12. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!