Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha én már nagyon...

Mit tegyek, ha én már nagyon vágyom egy kisbabára (ezt ő is tudja), de a férjem még várni akar vele? Hogyan legyek türelmes?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 23:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Olyan rossz, mert ismerősi körben nálam fiatalabbaknak már megadatott ez, én meg nem értem mi miért nem vágunk bele, mikor minden adott lenne hozzá. :((
2016. júl. 1. 23:08
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Mióta vagytok házasok?

Férjed mit mondott, meddig várna?

2016. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ő 28, én 27 és 7 éve együtt, 2 éve házasok vagyunk

Azt mondta, hogy oké a jövőre, aztán már azt mondta, hogy jövő után nem-e lehetne inkább :((

2016. júl. 1. 23:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hogy esküvő elott milyen volt a kapcsolatotok illetve mennyire volt megbízható, szavahihető, stb..
2016. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisbaba mindkettőtök felelősége lesz,szerintem tartsd tiszteletben azt,hogy még nem èrzi magát késznek arra,hogy feladja a mostani életmódját gyerekvállalással. De a 7 èv alatt beszélhetettek volna arról hogy ki mit gondol a gyerekvállalásról mielőtt összeházasodtatok :)
2016. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem viszont ne várj a végtelenségig. Mi van akkor ha ő soha nem fog egy gyerekhez kedvet érezni? Akkor neked se legyen, mikor te vágysz rá? Nem azt mondom, hogy zsarold. De mondd meg neki, hogy neked fontos tudni azt, hogy egyszer lesz gyereketek. Mondj neki egy x időt, amíg hajlandó vagy várni arra, hogy hozzászokjon a gondolathoz, de ne Hagyd magad!
2016. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Egyetértek az utolsóval. Még 1-2 évet adnék neki, de aztán tényleg komolyan megkérdezném tőle hogy tényleg szeretne-e gyereket 5 éven belül vagy csak hiteget mindig hogy majd jövőre, majd jövőre. 7 éves kapcsolatba 2 év házasság után nem a kifogásokat kéne keresnie illetve ezt a kérdést már jó lett volna tisztázni vele régen.
2016. júl. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha tudnád, hogy mennyi ilyen van:

[link]


A kérdés, hogy mennyire komoly és elfogadható indokok vannak a halogatás mögött? Szerencsére te még nem vagy kifutva az időből, de azért a végtelenségig tényleg nem lehet halogatni.

2016. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!