Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert vagyom ennyire egy...

Miert vagyom ennyire egy kisbabara?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok..most lehet hogy terhes vagyok (ES MOST NEM ERDEKELNEK A NEGATIV KOMMENTELOK) es felebredt bennem a vagy hogy jo lenne babazni..de suliba jarok, es nem akarom otthagyni, es mikor erre gondolok akkor folyton azon kattog az agyam hogy uristen mi van ha terhes leszek. De amikor nem gondolok erre akkor meg annyira vagyom ra. Miert van ez? Egyik pillanatrol a masikra megvaltozik a velemenyem es az egeszet mashogy latom...

Normalid valaszokat szeretnek, nem oktatasokat es beszolasokat :)

Egyebkent mielott barmi felreertes lenne, csak kiszakadt a gumi, esemeny utanit 2 honapja szedtem szinten egy lyukas gumi miatt, szoval nem igazam tennek jot magammal azzal hogy beszedek meg egy jo nagy adag hormont.:)


2017. aug. 12. 20:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy abban a korban, hogy eljátszol a gondolattal, hogy milyen lehet anyának lenni? Ilyenkor a rózsaszín ködös, baba púder illatú, édes kacajú álomképek jönnek. :) Összességében normális ebben a korban,hiszen a lány és nő állapot között vagy.

És általában, akiben felmerül, hogy új élet növekedhet benne, a legkevésbé sem szeretne tőle megválni. Hiszen felébred az anyai ösztön sok nőben.

S mivel nemcsak ösztönlények vagyunk, érdemes átgondolni a helyzetet és lehetőségeket. Mivel nem vagy nagykorú ebbe a szüleidnek joga van beleszólni. Természetesen nem kényszeríthetnek arra,amit nem akarsz mert neked is vannak alapvető emberi jogaid. Viszont lépj túl az álomvilágon és, ha még nem tetted meg, gondold át egy csecsemővel együtt töltött heteket, hónapokat. A várandósság körülményeit, a szülés esetleges traumáit. Mind lelki és fizikai értelemben. A neten sok helyen tájékozódhatsz. Kapaszpanasz.hu, kismamablog.hu .... Stb.

2017. aug. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vegyel egy jatekbabat, az a te szinvonalad.
2017. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
teljesen normális érzés, így vagyunk összerakva, szerintem sokan érzik a vágyat magukban már ennyi idősen, de persze az ember azért belátja, hogy ez még nagyon korai lenne. Ráadásul te még lelkileg is érésben vagy, a gyereknek pedig nagyon erős érzelmi háttérre van szüksége. Ez még felnőtteknek is nehéz feladat sokszor.
2017. aug. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sztem Te nem ideges vagy hanem egy manipulativ liba....terhes akarsz lenni nem jön össze a gondolat menet aztan idegbeteg vagy....egy gyerekhez 2 ember kell...de ha egyedül allo anya akarsz lebbi hajrá.....esze semmi fogd meg jol.....
2017. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A babázás nem rózsaszín köd meg cukormáz se habcsók jobb ha ezt Tőlem tudod
2017. aug. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!