Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Az utolsó mensim július 15-én kezdődött és tartott 7 napig.Mivel nekem eléggé össze vissza jön meg,így pontosan nem is tudom mikorra ne várjam!Viszont!Augusztus 2-án tapasztaltam a nyúlós nyákot és petefészek szurkálást ami ugye a peteérést jelzi!

Ma reggel olyan hányinger tört rám,így a kàvè is visszajött,és egész nap szédültem,hányingerem volt!

Párommal nagyon szeretnénk már babát.

Ciklusaim nagyon változóak,de 28-38 nap közé tehetőek.



2017. aug. 14. 17:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy a melleim tegnap előtt nagyon fájtak,de csak azon az egy napon.Nem tudom,lehet ezek nagyon korai tünetek :(
2017. aug. 14. 17:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már tesztelhetsz! :)
2017. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Reggel akkor teszelhetek már?
2017. aug. 14. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen!
2017. aug. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is tesztelj!

Drukkolok!!!!

2017. aug. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Időn túli pozitív lett kb 20-25 perc után Xepil 😔

Úgy döntöttem majd a hétvége felé csinálok másikat,addig nem,persze ha nem jön meg.

Ami furcsa hogy most voltam WC-n és mint peteéréskor ilyen nyúlós nyákot tapasztaltam nem sokat,és világos barna színű volt.

Köszönöm a válaszaitokat és a drukkot!Ha teszteltem megint megírom az eredményt!

2017. aug. 15. 08:00
 7/8 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Az elso tesztem nekem is idon tul lett pozi.es varom a picikemet:))5hkm
2017. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne nekem is így lenne!🙂Boldog Babavárást Kívánok!🙂
2017. aug. 15. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!