Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyek a terhessének a legkorá...

Melyek a terhessének a legkorábbi jelei? Hány napra rá vettétek észre az utolsó menstruáció után?

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyénenként teljesen eltérõ lehet. Nekem olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni. Nem várt utáni 5. napon teszteltem (mert hát azt hittem, mindjárt megjön). De se hányinger, se mellfeszülés vagy ilyesmi nem volt.
2017. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utolsó menstruáció utáni 4. héten egész napos álmosság, este jóval hamarabb kiőltem, de mint akit lecsaptak. Én ebből sejtettem, hogy vagy összejött a gyerek, vagy valami bajom van. Majd később a 7. héttől hányinger úgy a 10. hétig, és ennyi. Nálam más nem volt.
2017. aug. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem rendszertelen volt a menstruációm így nem volt feltűnő, hogy akkor épp miért késett. Akkor kezdtem gyanakodniKb, amikor kb. a 4. héttől már intenzív, azaz 0-24 órás rosszullétek gyötörtek (étvágytalanság, állandó hányinger, szagoktól/illatoktól való rosszullét (még a fincsi frissen sült péksüti illatától, és a kedvenc öblítőmtől is).
2017. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!