Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pozitív a hcg teszt, több...

Ha pozitív a hcg teszt, több fajta is a vérvétel bhcg hogyan lehet negatív?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. Nem tudom mennyi lett,csak mondták,hogy negatív lett. De az itthoni tesztjeim halvány pozitívak. Volt már kérdésem kiírva is,hogy hogyan lehet menses után 11 napon pozitív a teszttem. Kevesebb napig tartott,batnáztam utána sokat, azért tesztelttem. Volt valakinek ilyen,hogy negatív lett a vérteszt és csináltak még egyet kis idő múlva az meg pozitív volt?

Köszönöm ha válaszoltok.


2017. aug. 5. 19:54
 1/7 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ez az előző kérdésem. Ide feltettem a mai tesztemet is.

2017. aug. 5. 19:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

En hetfon mennek ujra vervetelre. De az ad tuti eredmenyt!:(

A tesztek valoban pozik, lehet kemiai terhesseg... Passz

2017. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen mult honapban, es az elso gyerkoc elott is. Pozi teszt, lathato, idon beluli, de a vervetel nem igazolt terhesseget. Sajnos a beagyzodas nem sikerult. A mult havi nekem oriasi csalodas volt. Masnapra elhalvanyult a tesztem is, es ra par napra meg is jott.

Most megint szep tesztjeim voltak, de elkezdtek halvanyodni, majd negativ lett. Most a dokinak se szoltam mar. Sajnos nem sikerul a beagyazodas, uh-val se latszik meg semmi.

2017. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Norman Bates ***** válasza:
100%

Mikor vettek vert? Elv verbol 25 felett mondjak pozitivnak, ilyen halvany teszttel lehet hogy mondjuk 10 korul volt es emelkedni fog csak korai volt a verteszt.

Viszont, ha regebben vettek a vert, par napja akk valszeg nem sikerult a baba.

2017. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csütörtökön vettek vért. Szerdán tesztelttem először.
2017. aug. 6. 09:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Csütörtökön kell mennem újra vizeletet leadni,ha pozitív,akkor gyorsan átmenni a vérvételre is és pénteken reggel vár a dokinő vissza.
2017. aug. 6. 09:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mi újság kérdező?
2017. szept. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!