Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudna egy hozzáértő segíteni...

Tudna egy hozzáértő segíteni egy teszt értelmezésében?

Figyelt kérdés

Tegnap délután, illetve ma reggel teszteltem. (Tegnap kellett volna megjönnie, de erre nem alapozok, mert szokott késni máskor is).

Csináltam már teszteket korábban is, de akkor mindig egyértelmű volt, hogy negatív. Most is mindent pont ugyanúgy csináltam (max jelzésig 10 másodpercig bemárt, száraz tiszta helyre helyez, 5 percet vár).

Viszont most és tegnap is az alább látható csík jelent meg és nekem sajnos nem egyértelmű, hogy a második csíknak itt kellene megjelennie vagy ez valami hiba?

A teszt Movo-romed.

Előre is köszönöm a válaszokat!


A kép: [link]


2017. aug. 20. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez még nem tűnik pozitívnak. De ha nem jön meg, tesztelj újat. Drukkolok
2017. aug. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez olyan, mintha hibás lenne a teszt, vagy elázott, itt nekem sose volt csík.

Ha nem jön meg próbálkozz egy másik márkával.

2017. aug. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az illesztésnèl van a csik,szerintem csinàlj mindenkèp màsikat mert terhes attol mèg lehetsz csak a teszt rossz.19hkm
2017. aug. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is inkább úgy látom, hogy hibás, csak azért nem voltam biztos mert a tegnapi és a mai is ilyen volt. Viszont egy csomagból volt a 2 teszt.

Nagyon köszönöm a válaszokat.

2017. aug. 20. 09:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyenem sajnos. En sem jöttem rá, hogy most elaztattam vagy hibás. Végül en arra jutottam, hogy túl "mélyre" nyomtam bele a pisibe nem csak amig kell es elázott. Mondanom se kell, nem vtam terhes.
2017. aug. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hibas csak a szinezo anyag nem folyt ki rendesen de nem ott lenne a masodik csik helye szval tök negatív most
2017. aug. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Facellet vagy expect vagy carb bluet vegyel. Vagy a patikaban. Nekem az x-epill 6hetes terhesseget nem mutatta ki. Facellerol leugrott a csik
2017. aug. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!