Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus változás. Lehetek terhes?

Ciklus változás. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van már 2 pici gyerekem. Szeretnénk még 1 babát a párommal. Májusban hagytam abba a gyógyszert. 25 napos ciklusaim voltak míg szedtem a gyógyszert. A 25 naposon ma kellett volna megbetegedtem csináltam reggel egy tesztet ami negatív lett pedig nagyon bíztam benne h esetleg baba van.ovumon is voltunk együtt sőt azon a heten szinte minden nap. Kicsit csalodtam mert bíztam a pozitivban. De! Ami furcsa h nem fáj a derekam és nem vagyok felpuffadva. Menstruáció előtt 2 nappal már olyan vagyok mint egy lufi és a derekam is épp h nem szakad le. Nem értem .. vissza állhatott a ciklusom 28 napra? ( Régen mielőtt gyógyszert szedtem 28 napos volt) akkor van még 3 napom, és lehet korán teszteltem? Szerintetek?

2017. aug. 20. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszeres ciklusokhoz ne viszonyíts. Rendszertelen is lehet a ciklus az abbahagyás után, majd kiderül, hogyan és mikor milyen hosszúra áll be.
2017. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj olyan boldog lennék ha sikerülne. Akkor még van remèny talán h sikerült. Előző gyerekek meglepik voltak (ikrek) . Még sose izgultam a tesztek miatt . Június , júliusban nem sikerült nagyon bíztam ebben a hónapban.
2017. aug. 20. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszer mellett nem lehet 25 napos ciklusod, mert a gyógyszerböl adódóan 28 nap a szabályos.!
2017. aug. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem napra pontosan 28 napos volt a ciklusom, aztán átállt 33-35 napra. Reménykedtem mindig, hogy baba, de csak simán késett. :(
2017. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!