Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyik terhességemnél sem volt...

Egyik terhességemnél sem volt semmi tünet. Most viszont a hasam alja fáj a jobb mellemből csak nyomásra minimális elotej jön.10 nap múlva kell hogy megjojjon a mensim. A derekam majd leszakad. Szerintetek? Van egy kicsi esélyem a babára?

Figyelt kérdés
Egy kíváncsiság teszt negatív.
2017. aug. 21. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem inkább valami hormonzavar.

Az előtej még igen korai. Az inkább a magas prolaktintól szokott lenni. Ami meg gátolja a terhességet. De ne legyen igazam.

34hkm

2017. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 10 nap múlva tesztelj még egyett. Ha terhes is lennél még korai lett volna. Mennyi idősek a gyerekek?
2017. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
10 nappal a nemvárt előtt nemhogy előtej nincs, még terhesség se... Nyilván magas a prolaktinod, ami gátolja a peteérést, teherbeesést is, most szerintem nem kell babára számítani. Keress orvost és kérj hormonvizsgálatot.
2017. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Azt nem is figyeltem ,hogy 10 nappal vagy a menzesz előtt.Azt írtad ,hogy egyik terhességednél sem volt tüneted.. azaz valószínű van már gyereked v gyerekeid. Akkor tudnod kellene hogy 10 nappal menzesz előtt se tünet se előtej és semmi más sincs! Menj el orvoshoz. Kérj vérvételre beutalót aztán kiderül mi a probléma!
2017. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egyertlemu prolaktin gondra utal. Ami akadalyozza a teherbeesést ( szinte lehetetlen)
2017. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!