Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ra segithet a...

Szerintetek ra segithet a teherbeeseshez?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat szeretnek, a folsav E es D vitaminrol.

Ugy hallottam, h segithet a konnyebb teherbeesesen.

Valaki szedte mar? tenyleg bevallt?

(igen tudom, nem attol leszel terhes)

erdemes lenne megprobalni szedni?

se velem se a parommal nincs problema megse estem meg teherbe :(


2017. aug. 22. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én március vége óta szedem, ez az 5.próbálkozós hónapunk. Szerintem ettől nem lesz hamarabb baba.
2017. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

mindennap 1-et szedsz?

nekem azt ajanlottak, hogy mind a 3-bol 1nap 1szemet vegyek be

2017. aug. 22. 16:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem segít teherbeesni, de folsavat szedjél mindenképpen, mert már a nagyon pici embriónak is szüksége van rá, amikor nem is tudod, hogy terhes vagy.
2017. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mindhármat szedem, ez a második próbálkozós hónapunk. Közben kiderült nekem van problémám így nem tudom segít e.

Az orvosom mondta h szedjem minden nap egyet-egyet.

A folsav a babának nagyon fontos kb 6 hetes koráig fejeződik be az idegcső záródás.

E vitamin vastagítja a méhnyálkahártyát, aa D vitamint most kezdik értékelni, hogy köze van a teherbeeséshez.

2017. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1-es voltam :)

E-vitaminból 200 mg-ot, D-vitaminból 3000NE (azért mert nagyon alacsony volt a D-vitamin szintem)

2017. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Folsavból meg az 1-eset :) napi 1-et szedek mindháromból
2017. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen elkezdem szedni oket hatha lessz valami

2eve nem vedekezunk parommal (vagyis csak kihuzos modszerrel vedekeztunk de egy jo ideje semmivel.) voltunk dokinal es egyikunknek sincs baja. O is ezeket ajanlotta h szedjem. Csam kivancsi voltam mas velemenyere is.

2017. aug. 22. 16:53
 8/14 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. :) Hát úgy van, ha nem jó pl a D-vitamin, mint nekem az ahogy előttem is írtàk hátráltatja a teherbeesést, de ha jó az szuper, viszont nem lesz tőle könnyebben baba. Meg én még B-vitamin komplexet is szedek, plusz nekem az omega 3-at mondta a doki, hogy szedjem, mert ez elvileg rásegíthet. :-) Amúgy nekem minden eredményem jó volt, mégis várat még a baba magára... ha nem jön össze akkor nekem azt mondta menjek vissza októberben és megnézzük mi a helyzet, peteérést stb.
2017. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ti miota probalkoztok?
2017. aug. 22. 17:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! 1,4,5 és 8-as is én voltam. 5 hónapja. A héten (nem) kellene megjönnie :-)
2017. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!