Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért késhet? Van okom aggódni?

Miért késhet? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Utoljára júli 20-27 között jött meg. Azóta nem feküdtem le a barátommal, petting volt még augusztus 2-3 körül, nem tartom valószínűnek, hogy volt "valami" a kezén. Viszont 3.napja késik a menstruáció és nagyon félek:( éreztem a szokásos tüneteket, de mára azok is elmúltak és semmi:( tesztet csak a jövő héten tudok majd venni, de addig halálra stresszelem magam, fogalmam sincs mi lehet a baj:(

2017. aug. 23. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szexeltetek, kb kizárt, hogy terhes vagy. Nekem akkor késett egy csomót mikor stresszeltem, hogy mi van. Amúgy rendszeres neked? Nekem például júliusban egyáltalán nem jött meg... nem vagyok terhes. Bár én szeretnék már az lenni.
2017. aug. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szinte mindig halál pontos, 5 év alatt kb 2x fordult elő, hogy nem pontosan jött
2017. aug. 23. 09:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Stressz, frontok, hormonok... Több dolog is közbe jöhet. Én könyelőként dolgozom és a menstruációm pont egybe esik az ÁFA bevallással. Előfordult, hogy (emiatt?) maradt már ki. Vizsgáltak, de nem találtak semmit. Azóta kihordtam már egészséges babámat is...

29/L

2017. aug. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!