Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO s anyukák, esett valaki...

PCO s anyukák, esett valaki úgy teherbe illetve hordta ki a babát, hogy nem tartotta a szigorú diétát, nem vonta meg a cukrot teljesen?

Figyelt kérdés
2017. máj. 19. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte nem vettem komolyan. Teherbe estem és elvetéltem. Aztán tanultam a saját (!) hibámból, és szót fogadtam. Lett két egészséges, szép gyerekem, két eseménytelen terhességből.


A cukrot nem kell teljesen megvonni. Meg kell tanulni, hogy miről szól a PCOS, mi az az inzulinrezisztencia, meg kell keresni a megfelelő orvost és dietetikust, aki segít beállítani egy egészséges (!) szénhidrátcsökkentett diétát.

2017. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első fiunk akkor sikerült, amikor éppen kivizsgálás alatt voltam, de diplomázás és munakhelyi előléptetés miatt szüneteltettem. Akkor konkrétan egy hónapig nutellan, chipsen és csokin éltem. Egyszer nem védekeztünk és sikerült. Rejtély a mai napig, hogy hogyan. Szerencsére nem volt gond a terhesseggel azt leszámítva, hogy terhességi cukros lettem, de ezt előre tudtam, természetesen szigorúan tartottam a diétát. A második baba viszont nem sikerül, pedig már másfél éve próbálkozunk.
2017. máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én ismerősöm is teherbe esett diéta nélkül, és szintén elvetélt.
2017. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!