Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek az olcsóbb fajta...

Nektek az olcsóbb fajta tesztcsikos teszten a kontroll és teszcsik mikor lett egyforma pozitiv?

Figyelt kérdés
A Clearblue már szép pozitiv. Ez a DMes teszt viszont nem egyforma erős csikos. 3.napja késik, 3 napja csinálom ezeket a teszteket de ugy latom kb egyformák.lehet a teszttel van baj?

2017. aug. 24. 06:29
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


Az alsó a mai

2017. aug. 24. 06:35
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Mivel csak egyetlen tesztet csináltam mikor terhes lettem, fogalmam sincs milor lett volna ugyanolyan erős a csík. Teljesen feleslegesen lövöd el ezeket a teszteket, mert nem mutatja pontosan a hcg szintet, csak annyit látsz belőle, hogy éppen mennyire koncentrált a vizeleted.
2017. aug. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
A pozitív az pozitív. Felesleges ennyit tesztelni. Amúgy minden tesztnek más az érzékenysége.
2017. aug. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan fajta tesztcsík, ami SOSE lesz két egyforma csíkos, akkor se, ha már gömbölyödik a hasad - csak a példa kedvéért. SEMMI jelentősége és hagyd abba a tesztelgetést, mert fölösleges.


A kisfiam "csíkja" alig volt látható a 15. és 17. Dpo-n, többet nem teszteltem, mert pozitív volt és kész. Tökéletesen panaszmentes terhességem volt. Más meg tesztelget és a legerősebb tesztcsík napján elindul a vetélése. Hidd el, hogy SEMMIT nem jelent a tesztcsík erőssége a terhesség pozitív kimenetelére nézve. Pozitív, terhes vagy, kész. Próbáld meg élvezni és pozitív gondolatokkal, szeretettel várni a babád, ennyi a dolgod.

2017. aug. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem igy erősödött ugyan ez a teszt, én is egymást követő napokon csináltam [link]
2017. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, hanyadik dpo n vagy?
2017. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Első babával ahogy belemártottam a vizeletbe, rögtön csíkosodott is, igaz akkor már egy hete késett. Mivel nem hittem el az eredményt, csináltam pár nappal később mégegyet,az is így volt. Ezek olcsó tesztek voltak, de a márkára nem emlékszem.


Második babával is már pár napja késett a vérzés, akkor halványan lett pozitív a teszt, és 2 nappal később is csak halvány volt. Ez valószínű azért volt így, mert nem közpidőben fogant, tehát nagyon fiatal volt a valódi kora, hiába késett már. Ezek DM-es még olcsóbb tesztek voltak.

2017. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma kesik 3. Napja, szoval 17.dpo
2017. aug. 24. 12:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy fajtát használj mindig, ha az erősödik, akkor rendben van. Ahány teszt, annyi féleképpen csíkosodik, hiába ugyanaz az érzékenysége.
2017. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

Rendeltem netrol 20 db tesztet MIND NEGATIV

A bolti meg mind pozitív!

Uh az olcso az sz@r


5h km

2017. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!