Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor érdemes...

Szerintetek mikor érdemes tesztet csinálni? Lent folytatás?

Figyelt kérdés
A férjem és én szeretnék egy második babát mivel már a kislányunk 4 éves lesz.. utoljára július 30-1-2 voltam beteg . azóta többször is próbálkoztun, kb 3-4 napja van az hogy kisebb hányinger még pici szédülés ..és ma nagyon fájt a derekam ami azelőtt nap szokott mielőtt megjönne. de a nem várt az majd még 28-29 re lenne.. szerintetek ha terhes vagyok a nem várt előtt is ki mutassa a teszt? vagy a fenti tünetek lehet terhesség től?
2017. aug. 24. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Várd meg a 29-ét és ha nem jön meg utána tsztelj. Szabályosak a ciklusaid? Tdod, hogy kb mikor van ovud?
2017. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha pontos a ciklusod és középidőben van peteérésed, akkor már kimutathatja a teszt.
2017. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

mindig pontosan 28 nap maximum egy évben 1 szer ha nem jön meg pontosan

ha jól számolom akkor most 13-14 kellet lennie a peteérés nek

mondjuk ma hánytam is és csináltam egy, tesztet mert a kislanyomal is 1 héttől jelen volt a hányás és hányinger. de a mai teszt sajnos negatív :/ azért még reménykedek 29 ha nem jön meg tesztelek újra .

2017. aug. 25. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!