Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes ezt folytatni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfivel. Lelkileg nagyon összeillünk ugyanazt keressük a másikban. Viszont mégis elég mások vagyunk. Én sokkal egyszerűbb családból jövök mint ő. Olyan apró dolgok miatt is megszól hogy pl. nem dobtam ki egyből a wc-papír gurigát a kukába ahogy az elfogyott. Szeretek vele lenni jó a szex is nagyon, de kicsit zavar hogy ilyenek miatt is megszól. Sokat szólalkozunk össze minden kis h*lye apróságon. Nem nagy viták ezek, de már a legelejétől jellemző.


Ő: 29

Én: 27



2016. máj. 9. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Az atlag paroknal ugy kezdodik hogy nem dobja ki rogton a wc gurigat, es par ev mulva ugy nez ki hogy a masik torkan akarod ledugni a wc gurigat. Ki tudja hogy ti atlagosak vagytok-e :)
2016. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki a gurigát és élj boldogan.

Következő!

2016. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lehet folytatni, ha mindketten szeretitek egymást és együtt akartok lenni. Viszont nem ártana majd elnézőnek/kompromisszumkésznek lennetek a továbbiakban. Sokszor a csomó kis apróság okozza a nagyobb problémákat a későbbiekben, amikor egy idő után túlcsordul a pohár. Viszont ha alapvetően jó a kapcsolatotok, a fontos dolgokban egyetértetek, összepasszolnak a terveitek, akkor megpróbálni mindenképp érdemes.
2016. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet ezen összeszólalkozni, de komolyan.


- Banánszeletkém, kérlek máskor ne hagyd ott az üres gurigát a vécében, igénytelen hatást kelt.

- Rendben.

2016. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Eltem ilyen kapcsolatban 6 evig, non stop csip csup baromsagokon valo vitatkozas, attol kezdve h hany kupak oblitot tegyek a mosogepbe, azon at a vajasdoboxig bexarolag minden baromsag megtalalhato volt a kapcsolatunkban:-)))


Aztan persze otthagytam, kb az agyamra ment, ugy ereztem magam mint valami iskolaban ahol ilyen mindenfele hulye szabalyok szerint kell (kene elni:-)).


Azota boldog vagyok, a jelenlegi parom hasonlo hozzam, o sem akad le piti dolgokon:-))Szoval en a helyedben vagy kulon koltoznek vagy otthagynam:-))

2016. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Egy kapcsolatban nagyon nehéz megtalálni azt az egészséges határt, hogy miért érdemes szólni és miért nem. Ha minden csipcsup dologért "rászólok" a páromra, akkor joggal érezheti úgy, hogy nem felel meg nekem és/vagy gyerekként kezelem, nem lesz egyenrangú kapcsolat. Ha semmiért nem szólok, akkor esetleg a jogos igényeim és érdekeim sérülnek.

Én azt a megoldást találtam, hogy csak akkor szólok, ha tényleg személyesen érint a párom viselkedése, rossz érzéseket kelt bennem valamiért. A vécépapír-guriga nem ez a kategória. Ha zavar, megfogom és kidobom én. Ennél sokkal fontosabb dolgok vannak egy kapcsolatban, legalábbis számomra. Ha valamit szóvá teszek, mindig igyekszem elmagyarázni, hogy MIÉRT zavar, milyen érzéseket kelt bennem, és a másik empátiájára építek. Természetesen ehhez olyan társ is kell, aki képes empátiára (nem működne mindenkivel, ezzel tisztában vagyok).

És fordítva is igaz: nem lennék olyannal, aki mindenben korlátozni akar, aki gyerekként kezel. Az exem mondjuk ilyen volt: be szerette volna szabályozni az életem, a viselkedésem, a gondolkodásom, az érzéseim, és ez hosszú távon rengeteg konfliktus forrása volt.

A mostani kapcsolatom szerintem azért működik jól, mert tiszteletben tartjuk egymás határait (szokásait, értékrendjét), ugyanakkor képesek vagyunk kulturáltan jelezni a másiknak, ha valami TÉNYLEG zavar, és el is tudjuk fogadni egymás szempontjait.


Történetesen a vécépapír-guriga egyikünket sem zavar, most is van a vécé mellett vagy 5 üres guriga. :) (És a párom lakásában is így volt, szóval egymástól függetlenül is hasonlóan működünk, így kevesebb a súrlódási felület.)

2016. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:
45%

Mert ez a suttyó a kukába dobja a WC papír gurigát? Monde meg neki, hogy azt csak egyszerűbb családokban csinálják, a szelektív hulladékgyűjtés a menő.

Ha lekezelően bánik, beszél veled bármiért is, az nagyon nem jó!

Egy kapcsolatban vannak viták, meg veszekedések is, de a másik folyamatos lenézése, az nincs.

Nem nagy viták... az élet csupa apróságból áll.

2016. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!