Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzékenységű ovulációs...

Milyen érzékenységű ovulációs tessztet vegyek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Kozepeset. Ha tobb napig lesz poz.es nem jon ossze a baba akkor annal kevesbe erzekenyet a kov.honapban. Ha nem lesz pozi,akkor meg erzekenyebbet.

Nekem a 15-os erősen pozi volt 1-2 nap a 25-os nem volt mindig egyértelmű a kevesbe erzekennyel meg mind negatív lett.

2017. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor 15-max 20-ast vegyek? :)
2017. aug. 25. 10:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Átküldőm neked priviben en melyiket vettem. Mert itt nem engedi
2017. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20as nál ne vegyel erzekenyebbet ( tapasztalat) ovutesztbe a tul erzekeny nem jó. Mert megtéveszthet, a gyengébb meg szinten. Szval en a 20ast ajanlom.:)
2017. aug. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Clearblue digi ovuteszt
2017. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Aztaqrva. Az komoly, h az 8e ft? V ez nem az?


[link]

2017. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek clear blue ha ott a netes full olcso ( ne mondjatok h szr mert en 2 evig hasznaltam sose csapott be;))
2017. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%

Igen annyi! De megbízható!!!!!


Netes sz@rokról annyit, hogy vettem 20 db!!! hcg tesztet MIND!!! negatív MIND! A bolti 300 Ft os az pozitív a clearblue terhességi teszt is pozitív meg minden más pozitív.


Én szerencsés vagyok mert kettőt sóhajtok és terhes leszek mondjuk erzem amikor peteerésem van fáj a hasam ilyenkor szoktam ellőni egy clearblue digi ovu tesztet és mindig mosolyog. :)

En azert hasznalom mert biztosan látni akarom h melyik ket nap pozitív mert akkor szexelünk ha fiút akarunk. Ha lábyt akkor ovu utan 2 nappal.


Nekunk eddig mindig bejott ez a modszer.


Szoval igen draga de sztem halal pontos a hcg es az lh tesztje is.

Nyilvan penztarca fuggo de ha regota nem sikerul en megvennem ha meg nem reg ota akkor azert mert tenyleg tuti.


Drukkolok mindenkibek aki meg mar tesztelt pozit annak boldog babavarast.

2017. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek kellett neked 20db teszt ha sóhajtasz es terhes is leszel??:D

Te vagy az elso a 2 év alatt aki láttam h szidja a netes teszteket. De hát nem mindenki kulák na :)

2017. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

9# jot kacagtam de egyetértek.

8-as.. Volt olyan netes teszt ami nekem nem vált be. Tény. Az nem ami nem volt erzekeny. Ezert irtam a kozepest mert mind masok az emberek..

En is erzem a pé-t. Tény. De azt sajnos nem tudtam, hogy az uramban nincs eleg spermium. :) szóval sajnos en hiába néztem ffi alsogatyara, csak nem lettem babas.

Akkor az orvos ajánlotta az ovutesztet (megjegyzem itt mi meg mindig nem tudtuk hogy nekem nincs bajom es neki meg van) szóval jo par szorgalmas tesztpisilos honap alatt nekem az a sima szar 30ftos ebayen rendelt pink érzékeny 15-os teszt vált be.

Sot.. (remélem nem omlasz most ossze) a sima 30ftos ebayen rendelt "legprolibb, legszarabb" 10-es terhes teszt a 27.hónapban 10.dpo-n szepen ketcsikos lett.

Nem pénztárca kérdése. Agy kérdése. :) meg tudok kulonboztetni ket csikot egytől. Vagy egy erosebbet egy gyengebbtol. Netán megallapitom 3mp alatt ha ket azonos erossegu csík van. De hat ezvan.

Persze te dolgod mit hasznalsz, de ha neked is kiderülne hogy bizony apának 30 ropi a havi gyógyszer. Es meg igy is tapsra kell szexelni (jókor..) akkor biztos nem pisilnel el 1600ftnyi szmajlis ovutesztet. Vagy lehet, de akkor buta vagy.

2017. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!