Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt még, akik hosszú...

Vannak itt még, akik hosszú ideje próbálkoznak babával, de nem sikerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekünk másfél éve nem sikerül sajnos, 1 év után fordultunk orvoshoz. Fiatalok vagyunk, ő 30, én 26 vagyok.

Mindkettőnknél probléma van, nekem nincs peteérésem (sárgatest elégtelenség), a férjemnek pedig herevisszere volt, amitől nagyon kevés és rossz minőségű sajnos a spermája.

Őt megműtötték, várnunk kell 4 hónapot, míg új spermakép készülhet és kiderül, javult e. Már "csak" egy hónap van a vizsgálatig, de már liftezik a gyomrom, ahogy elképzelem, hogy az eredményre várunk..

Ha jó lesz az eredmény, akkor nekem a nőgyógyász Clostilbegytet fog írni valószínűleg, hogy legyen peteérés és így esély a babára.

Abba bele se gondolok, hogy mi lesz ha nem javul neki..

Jár valaki hasonló cipőben?

Ha igen és van kedve beszélgetni, írjon.


2017. aug. 26. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is lassan egy éve próbálkozunk. Én jövő hónapban fogok menni orvoshoz. Szerintem nincs rendesen peteérésem, mert mérem a hőmet, és elég "ijesztő" a görbém. De majd kiderül. Elég nehezen viselem ezt az időszakot. :(
2017. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk a párommal van gond, nálam elvileg semmi... Egy ideje próbálkozunk, de neki sajnos nincs konkrét oka, így még meg sem szüntethető. Most néhány dolgot kizártunk, kap vitamin bombát, és reménykedünk. Megbeszéltük, hogy most még nem megyünk megint vizsgálatra, majd jó pár hónap múlva megnézzük, hogy az életvitel változtatás hogyan hat.


Szurkolok nektek, hogy jobb legyen az eredmény!

2017. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem találtak nala semmit?

Az életmódváltás es a vitamin jó, remelem segít :)

2017. aug. 28. 08:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Eddig nem :o

Pont ezért para, azt mondták neki, hogy ilyen és kész :(

2017. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 4 eve probalkozunk a kistesoval tehat van már közös gyerekunk de nem sikerul problemat nem talalnak nalunk es megoldast sem
2017. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!