Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet buta kérdés de már...

Katica04 kérdése:

Lehet buta kérdés de már teljesen össze zavarodtam 22 napra szokott megjönni de nem tudom hogy ilyen esetben hogy kell kiszámolni a peteérést? Augsztus11en volt meg utoljára.

Figyelt kérdés
Most 23.ig napa jött meg.Augsztus 11.en volt meg utoljára.Kalkulátorok nem megegyezően adják ki hogy mikor is volt most peteérésem..18.-án és 25.-én együtt voltam a párommal nem vedékeztünk mert babát szeretnék.Van rá esély hogy sikerült teherbe esnem?

#Peteérés-számítása
2017. aug. 26. 20:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Mi sem védekezünk május óta. Azóta lecsökkent a ciklusom 21-22 napra. Az volt az első, hogy dokihoz mentem. De azt mondta, hogy a három hét még belefért. Megvizsgált, és azt mondta, hogy monden rendben van.
2017. szept. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!