Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet buta kérdés de már...

Katica04 kérdése:

Lehet buta kérdés de már teljesen össze zavarodtam 22 napra szokott megjönni de nem tudom hogy ilyen esetben hogy kell kiszámolni a peteérést? Augsztus11en volt meg utoljára.

Figyelt kérdés
Most 23.ig napa jött meg.Augsztus 11.en volt meg utoljára.Kalkulátorok nem megegyezően adják ki hogy mikor is volt most peteérésem..18.-án és 25.-én együtt voltam a párommal nem vedékeztünk mert babát szeretnék.Van rá esély hogy sikerült teherbe esnem?

#Peteérés-számítása
2017. aug. 26. 20:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni ha sikerült volna akkor már lennének tipikus tünetek ugye?pl cici fálydalom..Első két terhességemnel nem volt a legelelyén,se hányinger,csak a kislányommal volt hányingerem az elelyén..Has szurka,menzi görcsökön és a fáradékonyságon kívűl más tünetem nem igazán nincs..Félek hogy nem sikerült :( tesztelni meg nem akarok mert még túl korai lenne
2017. aug. 29. 08:43
 12/21 anonim ***** válasza:

[link]

Innen tanultam meg, hogyan kell a hőmérőzést csinálni. Nekem a szájban mérés nem jött be, mert éjszaka iszok, reggel van, hogy nyitott szájjal ébredek, ami befolyásolja a mérést. Szóval hüvelyben mértem minden reggel azonos időben 5 percen át.

2017. aug. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nemvárt mensi előtt nem nagyon vannak még tünetek. Nem kell érezned semmit.
2017. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Alaphőmet tudom 35 35,6 körül szokott lenni.Igen tudom alacsony :D Most kíváncsiságbol megmértem 8 körül 36,5 volt.. Kalkulátorok nem megegyezőt írnak mikor is volt peteérésem de a legtöbb 18.-át írta.Együtt is voltunk a párommal aznap majd két naponta..Neten úgy olvastam hogy terhesség idelyén 37 a hő.Ez igaz?

:/ Bizakodom. Addig is köszönöm a sok segítséget :)

2017. aug. 29. 10:18
 15/21 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, hogy hány foknak kell lenni, ez városi legenda. Csak a saját adataidból tudsz majd következtetni dolgokra.

És akkor kell mérned, mikor felébredsz és még nem keltél fel az ágyból. A nappali hőt nem kell mérni, semmire nem utal.

2017. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Tüneteket lehet érezni ha már babás lennék? Fáradékonyság,állmosság, hamar elfáradok bármit csinálok..Sűrűn járok pisilni..Bármit eszek vagy iszom iszonyú hányinger kerget..Cicim vagyis ink a bimbóm viszket picit erre ma lettem figyelmes..Szerintetek teszteljek,vagy túl korai lenne még?
2017. aug. 30. 20:29
 17/21 anonim ***** válasza:
Ráérsz hétfőn tesztelni, addigra mutatnia kell.
2017. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nagyon kíváncsi vagyok már,mert nem szoktak ilyen tüneteim lenni menzi előtt..Derekam is majd leszakad úgy érzem mintha súly lenne rám akasztva, és ingerlékeny is vagyok mostanába /ezaz egy ami szokott még lenni menzi előtt..
2017. aug. 30. 20:43
 19/21 A kérdező kommentje:
Mértem reggeli hőt,igaz muszály volt kimennem pisilnem mert nem birtam tovább.. 36,7 lett a hőm..Tegnap reggeli hőm hogy nem keltem ki 37..Cici viszketes és a többi tünetem megmaradt..Kezdhetek örűlni? :) Alaphőm alacsony,nem egy orvos nevetet ralyta hogy mien alacsony..
2017. szept. 1. 05:43
 20/21 anonim ***** válasza:
A hőd is nagyon alacsony. Ez is utalhat gondra. Persze ettől mind még összejöhet de jobb lenne kivizsgálni es rendbetenni mindent utána jobbak lesznek az esélyeid.
2017. szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!