Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz a kaja a kórházban?

Nagyon rossz a kaja a kórházban?

Figyelt kérdés

Ma, sajnos be kell feküdnöm ehy pár napra a gyerekosztályra, mert úgy néz ki pajzsmirigy túlműködésem van. Az lenne a kérdésem, hogy milyen a kórházban a kaja?

15/L



2015. aug. 27. 12:19
 1/10 anonim válasza:
74%
Nem a legfinomabb,de ehető.
2015. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van Facebookon egy Kórházi koszt nevű oldal, na azt nézd meg:D kb olyab
2015. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Rossz, otthonról kell kérni valami jobbat. Nem értem, mért kéne emiatt befeküdni kórházba, ne hagyjátok magatokat. Ezt egy vérvétellel, esetleges ultrahanggal meg lehet állapítani és azonnal egy egyszerű gyógyszert adni rá, majd kb egy hónap múlva ellenőrizni, hogy megfelelő-e az adagolás. Néha az orvosok valami rejtélyes oknál fogva szeretik fölöslegesen beektetni a beteget a kórházba.
2015. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Azért fektetik be, mert egy pár napos kivizsgálásra is fizet az OEP a kórháznak. Ezért soxor lasszóval fogják a beteget, hogy egy kicsit több pénzhez jussanak. Amúgy a kaja ehető, de nyilván nem olyan, mint otthon, és nem is sok, de a kórház nem hizlalda. :D
2015. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom,mennyire kórházfüggő,de nálunk a szülészeten,ahol tényleg fontos lenne,hogy a kismamák megfelelően táplálkozzanak,egy átlagos ebéd: egy fél tenyérnyi szétfőtt hús,kis instant krumplipürével és üres leves(ami szerintem rántás felöntve vízzel megsózva). Vittünk be evőeszközöket,tányért és minden nap hoztak be nekünk zöldségeket,felvágottat,gyümölcsöt,joghurtot,van a szobában hűtő,bepakoltuk. Viszont meg kell majd kérdezni,hogy miket hozhatnak be neked,lehet,hogy diétát javasol az orvos majd a problémádra.
2015. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!😃
2015. aug. 27. 13:03
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Nos ami biztos, hogy a menekültek különbet kapnak. :D

Amúgy meg ehető, nem valami sok, de ehető.

2015. aug. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Én a sógornőmnél voltam bent látogatóban, amikor hozták az ebédet. Az első gondolatom az volt, hogy földön már láttam ilyet, de tányéron még nem... :-))
2015. aug. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Az a szomorú igazság, hogy amikor 40 fokok voltak, romlottan adták az ételt, így jó pár napig éheztek a betegek...

Egyébként gondolom kórházfüggő is. Én is voltam már bent, ehető volt, nem olyan vészes, bár kaptam pótlást is máshonnan mert elég nem lett volna.

2015. aug. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Lényegében ehetetlen, nem hizlalda a kórház, de azért felszolgálhatnának ehető ételeket. Amilyen büdös ételeket felszolgálnak az valami förtelem, jól megszoktam sóval hinteni, úgy valamennyire letudom gyűrni, de valami szégyen ez az ország, aztán milliárdok meg elmennek stadionokra, hogy nem szégyellik azt a mocskos, rohadt pofájukat.
2016. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!