Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzés! Miért van, hogy...

Hőmérőzés! Miért van, hogy hüvelyben mérve 37,1 nyelv alatt pedig 36,3 36,4?

Figyelt kérdés
lehet hogy terhes vagyok, de nem értem mert szájban össze vissza mér a hőmérőm(digitalis) hüvelyben pedig folyamatosan 37 felett!?

2017. aug. 29. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Végbélben (és ezek szerint hüvelyben is) kb. fél fokkal több.
2017. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez igy van. Ott magasabb. Ezért van az, hogy ha elkezded szájban, akkor végig ott kell merni.
2017. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat. ezek szerint akkor nem szamit? nemtudom baba van e a dologban par nap mulva tesztelek. csak nemtudom lenyeges e hogy szajban joval alacsonyabb a hőm mint ami terhesseghez idealis (egyebkent ált. alacsony az alap hőm.)
2017. aug. 29. 14:26
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem szamit semmit. Annyi h van a külső hőmérséklet meg van maghomerseklet. Elvileg mindketto maghomerseklet mert a masik a borodon mert lenne. Honaljban. Pl..


A szájban en is mindig alacsonyabbat mertem mint hüvelyben. (azért akkora kiserletezo nem vagyok, h kiprobaljam fenekbe is..arról nem tudok nyilatkozni) szóval ha a ciklus elso napjatol szájba mered akkor merd vegignott aztán kov. ciklusban próbáld ki hüvelyben. Látni fogod, az egesz cover line magasabban lesz. Meg minden alapbol. Valszleg számban is meg tudnád merni a 37fokot csak tovabb hagyd benne a lezmerot, mint ezidaig.

2017. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem az en szamban :) bocsi.. Szájban


A te szádban :) ha mondjuk eddig 3p-ig merted próbáld ki 10percig v 6-8.

2017. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hüvelyben lázat mérni? Hm..
2017. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Tök felesleges méregetni, mert ebből nem fogod tudni, hogy terhes vagy-e, tesztet kellene csinálni inkább.
2017. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kedves utolso, nyilvan tesztet fogok csinalni a terhesseg megallapitasara, a kerdesem lenyege nem ez volt. de azert koszonom a valaszokat. a tobbieknek is koszi, ment az ertekeles;)
2017. aug. 29. 15:18
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
En mindig hüvelyben mértem az orvos ajánlására. Csak a hőből jöttem rá h babát várok ugyanis szépen felment 37 re és ott is maradt. Végig amig nem mentem orvoshoz. Aztan amikor megállapította h valóban babát várok nem mértem tovább.
2017. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!