Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hónap kimaradt szerintetek?

Ez a hónap kimaradt szerintetek?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban a peteerés után csak alaphôig ment vissza a hôm, az elmúlt hónapokban 37 fokig, igaz akkor sem lett baba, de így hogy 36,2 minden reggel és vasárnap kell mensiznem , akkor ez most megint nem jön össze ugye?

2017. aug. 9. 04:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bármi lehet szerintem. Ebben a hónapban nekem is csak az alaphőmig ment vissza , minden nap 36.5-ö mérek (előző hónapokban ilyenkor már 36.8-36.9 volt). De mivel abból nem lett baba, abban bízok, hogy most az eddigiektől eltérő eredmény talán bíztató. Drukkolok Neked!
2017. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkot , én is drukkolok neked. Nekem az a fura hogy ebben a hónapban 2 x ment le a hőm 35,6 ra, ketszer lehetett peteérésem? Tünetek megvoltak, alhasi görcs, folyás. Nagyon kíváncsi leszek
2017. aug. 9. 12:27
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló mi újság lett baba? Nekem két napja késik
2017. aug. 14. 11:29
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez biztató, én már tesztelnék a helyedben! :) majd írd meg mi lett az eredmény. Drukkolok hogy pozi legyen! Talán nekem is van remény, de még 4 napom van a nem vártig.
2017. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Teszteltem ma de negatîv, fôzès közben émelyegtem. Bizok még benne hogy késői foggantatás volt
2017. aug. 15. 10:57
 6/17 anonim ***** válasza:
En se birtam ki, tegnap este megprobaltam, de negativ lett.
2017. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez a várakozás megőrít, ma este volt testápolóvfehér színü folyásom, már azt hittem megjött. Mindegy várok várok
2017. aug. 15. 21:52
 8/17 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok. :) Reggel tesztelsz újra?
2017. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Teszteltem nem bírtam ki, ez is negatív :( mondjuk aug 5,6 án voltam a párommal együtt , lehet azért nem mutatja még ki. Vagy csak mert előbb utóbb de megjön , ma vizes folyásom van, hőm még 37,00 reggel, se pattanás, se görcs. Már úgy érzem ebből nem lesz semmi. Másnak 1 nap késésnèl kimutatja a teszt , én gabrielt vettem azt mondták érzékeny de ma láttam , hogy 25 érzékenységü
2017. aug. 16. 12:02
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem a keses szamit, mert mindenkinek eltero hosszusagu a lutealis szakasza. Hanem a dpo.

14. dpo-tol lehet nagyjabol realis eredmenyt kapni, de nem akarlak semmibe beleeltetni, csak akkor neked az meg 3-4 nap mulva lesz, addig ne keseredj el. Az mindenkeppen jo, hogy fent van a hod. :)

2017. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!