Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van még remény?...

Szerintetek van még remény? 15. dpo negatív teszt.

Figyelt kérdés

Ciklusom 32 napján vagyok, peteérést követő 15. napon (késői ovulációm szokott lenni). Terhességi tüneteim vannak, mint pl. hátfájás, mellfájdalom, gyakori vizelési inger, hangulatingadozás, 36,9 körüli hő (+/- 0,1 ingadozással 11 napja), aluszékonyság, és persze a menstruáció hiánya. 10.és 14. dpo-n teszteltem, mindkettő negatìv.

Reménykedhetek még szerintetek?

Májusban is lezajlott ugyan ez a történet, akkor 4 cmes cisztát látott a doki a bal petefészkembn, ami azóta fel is szívódott. Félek, hogy most is ugyan ez van, bíztassatok már egy kicsit, hogy lehet még ebből + teszt!


2017. szept. 1. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Bocsi h csak igy leirom, tudom milyen varni a csodat...en 11-14. Nap halvany de lathato pozikat teszteltem minden terhessegemnel.
2017. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amig nem jon meg, van remeny :)
2017. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szerintem meg fog jönni, mert volt egy pár csepp rózsaszín a tisztaságin ma du.

Szerencsére nem ciszta. Új hónap, új lehetőség.

2017. szept. 1. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes.

Mar pozi tesztnek krllene lenni, plusz a hod 37,2 felett minimum

2017. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!