Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs tesztek közül...

Ovulációs tesztek közül kettőn sötétebb csík volt, szerintetek van esély arra, hogy pozitív volt a teszt? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok. amióta lejárt a menstruációm (19.08 az utolsó nap) minden egyes nap csináltam egy one step ovulációs tesztet. Dátumot nem írtam egyikre sem. Mindegyik teszten volt egy nagyon halvány csík, ezért, előszedtem az összes tesztet, és két napon a tesztcsík erősebb volt. De nem tudom melyik napon volt. 13 nap, 13 darab teszt, és ma (01.09) barnázásom volt délelőtt, ami már el is múlott. Férjemmel minden második nap együtt voltunk, a naptár szerint már lejárt a termékeny időszak, kétlem hogy már lenne ovulációm. Szerintetek mekkora esély van arra, hogy az a két erősebb csík pozitívat jelzett? És hogy a mai barnázás esetleg beágyazódási verzés akart lenni?
2017. szept. 1. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor + ha a 2 csík egyenlő erős vagy a T erősebb, mint a C. Vagy tölts fel kepet.


Nekem a tippem, ha ez a zold teszt volt, hogy próbálj meg erzekenyebbet venni, mert az nekem pl nem valt be. Egy se lett pozitív holott volt ovum

2017. szept. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A zöld teszt volt, viszont magas az érzékenysége (20 miu/ml). Vegyek inkább 10-est? Vagy vegyek más félét? Megpróbálok képet feltölteni.
2017. szept. 2. 11:22
 3/6 A kérdező kommentje:
2017. szept. 2. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En utana vettem a pinket. Az 15os ha jol emlékszem. Azzal szepen látszott es uh is megerősítette a gyanumat. Mellesleg valszleg aznap lehetett ovud igen, csak nem jo ez a teszt neked.

Esetleg próbáld meg a hőt vezetni melle, nekem az segített véglegesen, de persze az is lehet, hogy osszejott most es nem fog kelleni mar mas.

2017. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Küldenél linket arról a másik tesztről?
2017. szept. 2. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen csak itt nem engedi. Priviben küldöm.
2017. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!