Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély rá, hogy pozitiv a...

Van esély rá, hogy pozitiv a teszt, ha csak a második vizeletbol csináltam és csak 10 perc után jelent meg nagyon halványan a csík, ami később eltűnt?

Figyelt kérdés
Gyors tesztet vettem, a vonal.pedig kb 10 perc után volt csak látható, de kb egy óra múlva el is tűnt. Sajnos csak a második vizeletből tudtam tesztelni, de addig nem ittam/ettem csak egy kv-t. A mensim 3 napja kesik. Van rá esély, hogy terhes legyek? Pontosan 20 naposnak kell lennie a magzatnak, ha van.

2016. nov. 15. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit ír a leírás? Hány percen belül kell kijönnie?
2016. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3-5 percet
2016. nov. 15. 14:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem venném komolyan. Csinálj másikat 2-3 nap múlva, ha továbbra sem jön meg!
2016. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 időn túl jelent meg 2 végül el is tűnt ami azt jelenti 1 hibás a teszt vagy épp negatív tehát nem vagy terhes.. Csinálj egy másik tesztet lehetőleg reggel első vizeletből.. És ha lehet másik fajta teszt. Mondjuk Gabriel vagy Facelle tesztet
2016. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy ha terhes is vagy.. Csak 12. Hét után nevezhető magzatnak addig csak embrió!!! Ezzel jobb ha tisztában vagy.. De gondolom tanították 8.-ban biosz órán..
2016. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Tudom, hogy még embrió igen, csak humánusabbnak tartom a magzat kifejezést. :)
2016. nov. 15. 16:24
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind 1 minek hivja?! Miert kell okoskodni??? Remelem baba lesz szoritok !!!
2016. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!