Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lanyok ez hogy lehetseges...

Izolda95 kérdése:

Lanyok ez hogy lehetseges harom pozítiv teszt utan ma megjott. Mitortenhetet? Kep a tesztrol a linkben.

Figyelt kérdés
[link]

2017. szept. 2. 14:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ez negatív.
2017. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Van mar egy gyerkoc, o spontan sikerult. A ferjem sracaival van gond. Igy amig nem egeszseges termekenyit meg, addig kb. ez lesz. Ez nem azt jelenti, hogy nalatok is ez van. A ferjem nem vizsgaltatja most magat, igy varunk...en irtam a 8 honapja halvanyat tesztelest.
2017. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ez a teszt nem pozitív
2017. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Kép alapján ez a csik szürke! Szerintem sem pozitiv !!!
2017. szept. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

9 vagyok. Nem voltam várandós. Becsapott a teszt. (vérvétel szerint sem es fizikai vizsgálat szerint sem)

Mint kiderült, nem is lehettem volna, a párom meddő (volt.. azota viszont kismama vagyok, 38hetes)

2017. szept. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Gratulálok könnyű és gyors szülést neked,és nagyon sok örömöt és boldogságot a csöpséghez.:))
2017. szept. 3. 11:47
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbantani, de ez teljesen negativ teszt.. nem igy nez ki egy kiszaradt, halvany pozi teszt, sajnalom, majd legkozelebb remeljuk osszejon , szoritok
2017. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

9 vagyok. Köszi szepen.


Most az elobb visszaolvastam a válaszokat. Azért eleg megdöbbentő igy utólag (bar en mar tenyleg nem akarok ezen agyalni, csak elgondolkoztam) hogy masik ffi.oldali problémás párnál is elofordult ilyen "álpozi" teszt. Bar lehet nyilván véletlen , pl a teszt hibája stb. De vegulis siman lehet az is, hogy a (hat most csúnyát mondok de) degenerált spermiumok miatti szelekcio volt es ahogy elkezdett beagyazodni abba is maradt a folyamat. Nem tudom.. Nekem a vervetel sem mondta meg (5 es 7 nap késéssel) es a méhem sem volt a terhességre jellemzően megvaltozva a doki szerint de utólag ez mar nem fog kiderülni.

Annyit tanultam, hogy a pasit érdemes eloszor kivizsgalni, mert azert az egy viszonylag kisebb kellemetlenseggel es stresszel járó vizsgálat, mint egy feleslegesen vegigstresszelt vegigstimulalt, ultrahangos noi ciklus.

2017. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

18-as, igazad van. A dokink is mondta anno, hogy nem az egeszseges spermium termekenyiti meg a petesejtet. De akkor sikerult vegul spontan, igy a ferjem most nem akar vizsgalodni, hiszen sikerult egyszer spontan. Ezert gondolom, hogy ugyan az lehet a problema most is. Persze nem torvenyszeru, hogy mindenkinel ez van. Ha sorozatban ez lesz, erdemes vizsgalodni, es nem eveket varakozni.

A 38 hetes kismamanak meg sok-sok oromet kivanok! :)

2017. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

9 vok vagy 18 :) vagy a 38 hetes (minibálna) köszi a jókívánságot!

Nektek szerencsétek van. Nekünk sajna annyira sz.r volt a seprmakep, h nagyjából a Szűz Mária kellett vna, h legyek egy babahoz. :) 99% volt "nyomi" 5m/ml.. (határérték az 92% degenerált es 18millio/ml) azért ezzel szinte nulla volt az esély a dokik szerint. (amúgy egy sima 2 napos korhazas laparos herevisszer műtét utan par honapra terhes maradtam... Ha tudtuk vna, mi tuti nem szivatjuk magunkat előtte évekig..)

2017. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!