Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen 2000 a méhszájérték...

30 hetesen 2000 a méhszájértékem. Jártatok hasonló cipőben? + Magnézium kérdés

Figyelt kérdés
Az orvos eltiltott a házasélettől is, és ki is akart írni, de már csak 2 hétig dolgozom. Ez már csak nem fog ártani. Volt olyan akinek visszaállt 3000re vagy ez már így marad szülésig? Sokat keményedek is sajnos. Magnéziumból létezik olyan, hogy túl sokat veszek be? Lehet mellékhatása?
2011. máj. 12. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez így marad, vissza már nem áll. Nekem a 29. héten lett 2100-as a méhszájam. Konkrétan el nem tiltottak a házasélettől, de korlátozni kellett a mennyiséget. A magnéziumból ne vegyél be többet, mint amennyit a dokid javasolt. Az természetes, hogy a szedése mellett is vannak keményedések. Nekem is voltak, mégis túlhordtam a lányomat.
2011. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem is annyi, pedig az elején 3000es volt. De nekem az égvilágon semmit nem mondott a doki.
2011. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem semmit sem tiltott meg a doki,se a munkát,se a szexet,se a mozgást semmit.Még most 38 hetesen is 2000-es az értékem.


Szerintem téged a sok keményedés miatt kell kímélni,és nem a méhszáj érték miatt,mert az önmagában nem indokolja.Egyébként nekem meg sokat fájt a hasam,mégis itt vagyok.Nyugi,ezzel még túl is hordhatod.

2011. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 23. het ota 2000-es, szerencsere valtozatlan eddig (most vagyok a 30. het vege fele), viszont nekem is sokat kemenyedik a pocim, ezert sok pihenest javasoltak, meg napi 3x2 magnesii citrit.Szextol nem tiltottak el, csak ovatosan es nem tul gyakran, ennyit mondott a doki:)

Vigyazz magadra a kemenyedesek miatt, maga a mehszaj szerintem sem gond, de kimeld magad:))

2011. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 28. héttől már 1000 volt az érték, a kiírt előtt 2 nappal szültem.
2011. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gondoljátok, hogy akkor hetente egyszer azért szeretkezhetünk?
2011. máj. 13. 08:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem erre ne adjon itt senki választ,hanem csakis az orvosod mondja meg,szabad-e.
2011. máj. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet értek!
2011. máj. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem az orvost, és azt mondta, hogy a 35. hétig nem lehet. Gondolom utána azért lehet, mert akkor már érett lesz a tüdeje és nem akkora gond, ha beindul a szülés. Csak elgondolkoztam ezen, hogy vajon másoknak miért szabad még keményedés mellett is, nekem meg miért nem. Jó, persze első a baba, lesz még időnk egymásra bőven utána is, csak azért egy kicsit megijedtem ettől :S
2011. máj. 13. 08:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 23. héten kórházba kerültem a haskeményedés miatt. Akkor már 2000-es volt a CI értékem. A Mg mellett No-Spat is kellett szednem a 36. hétig és minket is eltiltottak a szextől. Plusz feküdnöm kellett szinte egész nap. Úgy tudom, h nem a méhnyak megrövidülése miatt nem lehet házaséletet élni, hanem a keményedések miatt és azért, mert félő, h az orgazmus okozta méhösszehúzódások miatt nehogy elkezdjen nyílni a méhszáj vagy esetleg beinduljon a szülés.

Ma töltöttük be a 37. hetet és még mindig 2000-es a méhszájérték.

2011. máj. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!