Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jósteszteltem. Lehet ennyire...

Jósteszteltem. Lehet ennyire pozitív menses előtt, ha nincs terhesség?

Figyelt kérdés

[link]


Kora délután csináltam a tesztet.


2017. szept. 4. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez ovulációs teszt, nem terhességi.
2017. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jaj, értem már, bocsi. Hát, ha későn van ovu, akkor igen.
2017. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, én ezt nagyon benéztem, az első két válaszom tárgytalan. :D Na majd ha vége a munkának, utánaolvasok ennek a jóstesztelésnek, mert még nem hallottam róla. Elnézést a hülyeségért, a legjobbakat kívánom! :))
2017. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem lehet késői ovu, mert gyógyszeresen irányított ciklusban vagyok (tüszőrepesztés után nagy dózis progeszteronnal).

Mielőtt valaki jelezné: tudom, hogy reggeli vizeletből kellett volna, de úgy voltam vele, hogy ha az lh és hcg hasonlóságán alapul a jóstesztelés; akkor délután is hasonlóak lesznek... Ha halvány lett volna, akkor azt mondom, hogy valószínűleg tényleg az lh-t mutatja; de ilyen erős nekem ovu előtt szokott lenni 2 nappal- az pedig kizárt.

Mindenesetre elgondolkodtató, hogy ilyenkor mi van... Persze egyelőre nem vonok le ebből semmit. Csak kíváncsi vagyok, hogy van-e valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata.

2017. szept. 4. 15:10
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Kar volt "elpocsekolni", de kivanom hogy baba legyen!
2017. szept. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez expect lh teszt, ami 30-as erossegu, es eleve a ciklus vegen vagy, igy eleg nagy a valoszinusege hogy ez hcg-re reagalt es nem csak lh-ra.. ha tenyleg terhes vagy, akkor mar most is pozi lenne a terhessegi teszt ha vennel , mert eros az lh teszted.. tapasztalat.. en is josteszteltem es ugyanigy mutatta nemvart elott :) szoritok! :)
2017. szept. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerintem butaság ez a jóstesztelés? Az ovu tesztek amúgy sem megbízhatóak, legalább is nekem soha nem mutattak pozitívat, de még elszíneződni is csak nagyon ritkán színeződtek el, ehhez képest lassan a 3. trimeszterbe lépek. Ne kísérletezz ilyen vackokkal, várd meg a nemvárt napját és tesztelj akkor, addig felesleges túráztatnod magam. Én tuti, hogy nem reménykednék egy ilyen teszttel a kezembe, majd csak akkor ha a hcg teszt is kimutatja.
2017. szept. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, belátom: tényleg baromság ez az egész. Magamtól sosem jutott volna ilyen az eszembe, de sokaktól hallottam, hogy működik, ezért gondoltam, hogy teszek egy próbát... végtére is nem veszíthetek semmit.

Egyébként a ma reggeli tök mást mutatott: elszíneződött ugyan, de csak a csík közepe és kb. fele olyan erős lett, mint a kontroll.

Ezen a ponton úgy döntöttem, hogy ennek semmi értelme.

Ha valaki egyszer visszaolvassa ezt a kérdést, annak most azt tanácsolom, hogy ha jóstesztelni akar; ne tegye!

Engem is az elkeseredésem és a 6 év sikertelenségünk vitt ennyire mélyre, hogy már ilyenekre adom a fejem. Mert ugyebár egy nő mindenre képes, ha gyereket szeretne... De mindenkinek ezúton üzenem: ez zsákutca!

2017. szept. 5. 10:39
 9/11 anonim ***** válasza:
A josteszteles nem baromsag.. sok nonek bevalik, koztuk nekem is :) valoszinu akinek nem valik be, az nem jo erossegu lh tesztet vett.. ugyanis van 10-es erzekenysegu pont azoknak akiknek alapbol kisebb az lh hormonjuk , azoknak max ez az erosseg mutatja hamarabb a babat mint a hcg teszt.. ez az expect elegge erzeketlen ugymond, vagyis a ciklus vegen egy ilyen teszt igenis remenyt adhat hogy ez bizony mar inkabb hcg-t mutat mint lh hormont :)
2017. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, első sorban ez egyáltalán nem pozitív és nem is erős teszt. Az LH teszt jóstesztként is csak akkor számít pozitívnak, ha egyformán erős a két csík vagy a teszt csík erősebb.


Itt a tesztcsík halvány, tehát negatív a teszt.


Így nyugodtan figyelmen kívül is hagyhatod.


Viszont, ha mostantól minden nap tesztelsz és mensiig pozitív lesz (tehát erősödnie kell naponta) Akkor esélyes a terhesség, de az sem 100%


Nálam mikor nem voltam terhes mensi előtt egy nappal hómező volt. Mikor terhes lettem, akkor 3 nappal mensi előtt sokkal erősebb volt a teszt csík mint a kontroll, de akkor már a HCG teszt is pozitív volt.


Türelem és sok sikert! De ez sajnos egy negatív ovu teszt.

2017. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!